Graikijos klubų priešpriešoje Eurolygoje „Olympiakos“ į pergalę prieš „Panathinaikos“ vedė Th.Walkupas

Eurolygoje penktadienį savo mačą žaidė dvi šiame turnyre kovojančios Graikijos ekipos – Pirėjo „Olympiakos“ ir Atėnų „Panathinaikos“. Principinėje etatinių Graikijos čempionato varžovių priešpriešoje ir šįkart triumfavo Pirėjo atstovai 81:73 (16:17, 17:21, 24:10, 24:25).

Marius Grigonis<br>AFP/Scanpix nuotr.

Mar 31, 2023, 9:13 PM, atnaujinta Mar 31, 2023, 11:46 PM

Lemiamas buvo trečiasis kėlinys, kurį „Olympiakos“ laimėjo 57:48.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Panathinaikos“ atsakė spurtu 9:0 ir prasidėjo nervų karas. Vis dėlto paskutinėmis minutėmis „Olympiakos“ išsiveržė į priekį 80:73 ir pergalės neišleido.

Du savo karjeros rekordus pagerino buvęs žalgirietis ir Pirėjo įžaidėjas Thomasas Walkupas – jis atliko 13 rezultatyvių perdavimų ir surinko 33 naudingumo balus.

Atėnų klubui atstovaujantis Artūras Gudaitis per 21 minutę pelnė 12 taškų (5/6 dvitaškiai, 2/2 baudos metimai) ir sugriebė 6 kamuolius.

Tuo tarpu 18 minučių žaidęs Marius Grigonis pelnė 8 taškus (0/1 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), atsikovojo 2 kamuolius.

„Olympiakos“: Tarikas Blackas 21, Aleksandras Vezenkovas 19, Thomasas Walkupas 11.

„Panathinaikos“: Parisas Lee 15, Dwayne‘as Baconas 14, Artūras Gudaitis 12.

„Olympiakos“ yra Eurolygos lyderė, kuri dar prieš du turus garantavo sau ne tik vietą atkrintamuosiuose mačuose, tačiau ir aikštės persvarą.

Įspūdingai šiame sezone kovojantis Pirėjo klubas savaitės pradžioje nepasigailėjo Vilerbano ASVEL 81:55. Graikai turi 23 laimėjimus ir žengia 1–2 vietose.

Tuo tarpu „Panathinaikos“ yra vienas iš turnyro ausaiderių, kuris jau senokai nekovojo dėl vietos aštuonete.

Mariaus Grigonio ir Artūro Gudaičio atstovaujamas klubas antradienį susitvarkė su savo likimo broliais Miuncheno „Bayern“ atstovais 86:76 ir tai leido jam pergalėmis pasivyti vokiečius – komandos turėjo po 11 laimėjimų ir žengė 15–16 vietose.

Pirmojo rato dvikovoje „Olympiakos“ išvykoje nepaliko jokių šansų Atėnų komandai ir įveikė ją 95:71.

Gyvai: ekonomikos apžvalga apie iššūkius ir ateities perspektyvas