J. Valančiūnas solidžiu dvigubu dviženkliu prisidėjo prie pergalės prieš konferencijos lyderius

„New Orlans Pelicans“ (39/38) krepšininkai su Jonu Valančiūnu išvykoje 107:88 (21:17, 29:23, 32:30, 25:18) įveikė Vakarų konferencijos lyderius – „Denver Nuggets“ (51/25).

J.Valančiūnas<br> AP/Scanpix nuotr.

Mar 31, 2023, 7:51 AM, atnaujinta Mar 31, 2023, 7:55 AM

Svečiai iš Naujojo Orleano visų rungtynių metu iš lėto didino persvarą nuo Denverio klubo, tačiau ketvirtajame kėlinyje likus žaisti kiek daugiau nei 8 minutes šeimininkai pradėjo grėsmingai artėti prie varžovų.

Po Christiano Brauno dėjimo komandas teskyrė tik 9 taškai (88:79). Visgi arčiau „Nuggets“ žaidėjai nesugebėjo priartėti, o gerą gynybą pademonstravę „Pelicans“ žaidėjai iškovojo svarbią pergalę.

Tai buvo nerezultatyviausios „Nuggets“ komandos rungtynės šiame sezone.

Lietuvis per 24 minutes surinko 15 taškų (5/10 dvit., 0/1 trit., 5/5 baud.), 12 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvius perdavimus, 1 bloku ir 1 klaida.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Brandonas Ingramas. Puolėjas pelnė 31 tašką (13/21 dvit., 0/1 trit., 5/6 baud.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

„Nuggets“ krepšininkai į dvikovą žengė be komandos lyderio Nikola Jokičiaus.

Denverio klubas turėdamas 51 laimėjimą ir 25 nesėkmes užima 1-ąją vietą Vakarų konferencijoje. „Pelicans“ su 39 pergalėmis ir 38 pralaimėjimais rikiuojasi 7-oje pozicijoje.

„Nuggets“: Jamalas Murray’us 21, Bruce’as Brownas 19, Aaronas Gordonas ir Christianas Braunas po 11.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 31, CJ McCollumas 23, Trey’us Murphy ir Jonas Valančiūnas po 15.