J. Jocytė ir jos komandos draugės parbloškė Europos taurės finalo varžoves

Justė Jocytė ir jos komandos draugės iš Liono ASVEL padėjo vieną ranką ant Europos taurės. Pirmosiose šio turnyro finalo rungtynėse ASVEL sutriuškino Stambulo „Galatasaray“ komandą, kurioje žaidžia Kamilė Nacickaitė.

J. Jocytė<br> FIBA nuotr.
 K. Nacickaitė<br> FIBA nuotr.

Apr 5, 2023, 10:50 PM, atnaujinta Apr 5, 2023, 10:51 PM

Trečiadienį Vilerbane vykusios pirmosios Europos taurės, antrojo pagal rangą žemyno turnyro, finalo rungtynės baigėsi gana netikėtai. Liono ASVEL krepšininkės sutriuškino Stambulo „Galatasaray“ komandą net 39 taškų skirtumu 95:56.

ASVEL jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą 20:10, paskui atrėmė varžovių bandymus perlaužti mačo eigą ir nuosekliai didino pranašumą. Antrajame kėlinyje Liono krepšininkės pirmavo 23 taškų skirtumu (47:24), trečiajame kėlinyje – 33 taškų skirtumu (69:36). Didžiausias ASVEL pranašumas buvo 39 taškai.

ASVEL gynėja J.Jocytė žaidė 14 min. ir pelnė 6 taškus (1/1 dvitaškio, 1/1 tritaškio, 1/1 baudos). Nugalėtojų komandoje labiausiai pasižymėjo Marine Johannes (25 taškai) ir Gabby Williams (20 taškų).

„Galatasaray“ puolėja K.Nacickaitė per 28 min. pelnė 9 taškus (4/6 dvitaškių, 0/7 tritaškių, 1/1 baudos). Stambulo ekipoje rezultatyviausiai žaidė Teaira McCowan (12 taškų).

Atsakomosios finalo rungtynės vyks kitą trečiadienį, balandžio 12 dieną, Stambule.