Domantas Sabonis 14-ąjį kartą aikštėje buvo karalius, tačiau „Mavericks“ namų sosto neužleido

Kyrie Irvingas per antrąją mačo dalį pelnė 25 iš savo surinkto 31 taško, o „Dallas Mavericks“ namie sugebėjo išlikti kovoje dėl paskutinės vietos Vakarų konferencijos įkrintamosiose varžybose, trečiadienio vakarą 123:119 (28:27, 32:44, 32:21, 31:27) įveikusi Domantą Sabonį ir „Sacramento Kings“.

Domantas Sabonis ir Luka Dončičius.<br> AFP/Scanpix nuotr.
 Domantas Sabonis.<br> AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Apr 6, 2023, 6:58 AM, atnaujinta Apr 6, 2023, 6:59 AM

Luka Dončičius šioje dvikovoje pelnė 29 taškus ir atkovojo 10 kamuolių, o „Mavericks“ (38/42) kabinasi likus dviems rungtynėms iki reguliaraus sezono pabaigos į įtkrintamuosius mačus.

Praėjusiais metais į Vakarų konferencijos finalą patekusiam Dalasui reikia bent vieno „Oklahoma City Thunder“ klubo kluptelėjimo, kad turėtų galimybę įšokti į 10-ąją turnyro lentelės vietą bei gauti kelialapį varžytis toliau dėl NBA čempiono titulo.

Atsidūrę prie iškritimo ribos mače su „Kings“ ekipa „Mavericks“ trečiame ketvirtyje atsiliko 13 taškų, tačiau tuomet K.Irvingas surengė spurtą tritaškiais 12:0 ir jo ekipa išsiveržė į priekį 82:78.

L.Dončičius ir Timas Hardaway'us padarė viską, kad iš Bruklino atvykęs K.Irvingas padėtų ekipai laimėti penktą kartą per 16 pastarojo krepšininko žaistų mačų Dalase.

„Mavericks“ nutraukė trijų pralaimėjimų seriją ir iškovojo tik antrąją pergalę per pastarąsias devynerias rungtynes.

Pralaimėjusiems De'Aaronas Foxas pelnė 28 taškus, o Domantas Sabonis antrame mače iš eilės surinko trigubą dviženklį – 19 taškų (7/10 dvit., 1/1 trit., 2/6 baud.), 11 atkovotų kamuolių ir 11 rezultatyvių perdavimų. Tai buvo jo 14-asis trigubas dviženklis šiame NBA sezone.

Ketvirtojo kėlinio viduryje K.Irvingas išvedė Dalasą į priekį ir likus dviem minutėms šeimininkai pirmavo 120:114, o jau paskutinę minutę ir 123:114. Nors svečiai siekė atkurti intrigą, Dalasas atsilaikė.

„Mavericks“: Kyrie Irvingas 31 (6/13 dvit., 6/10 trit., 8 rez. perd.), Luka Dončičius 29 (6/8 dvit., 3/11 trit., 8/10 baud., 10 atk. kam., 6 rez. perd.), Timas Hardaway 24, Christianas Woodas 14.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 28 (9/20 dvit., 1/6 trit., 7/7 baud.), Domantas Sabonis 19 (7/10 dvit., 11 atk. kam., 11 rez. perd.), Harrisonas Barnesas 16, Kevinas Huerteris 14, Malikas Monkas 13.