„Žalgirio“ jaunimas neklupdamas žengė į NKL finalo ketvertą

Kauno „Žalgiris-2“ iškovojo bilietą į „7bet-NKL“ finalo ketvertą. Vytauto Pliaugos auklėtiniai namie 83:65 (24:24, 22:20, 24:13, 13:8) įveikė „Šilutę“ ir ketvirtfinalio seriją iki trijų pergalių laimėjo 3–0.

„Žalgirio-2“ žaidėjas Motiejus Krivas.<br> D.Lukštos nuotr.

Apr 7, 2023, 6:54 PM

Po dviejų kėlinių „Žalgiris-2“ buvo priekyje vos per vieną metimą (46:44), tačiau antrąją rungtynių pusę laimėjo 37:21 ir užtikrintai uždarė ketvirtfinalio seriją.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Dovydas Butka, per 21 minutę pelnęs 13 taškų (3/6 dvit., 1/4 trit.). Jis taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 kamuolius, blokavo metimą bei surinko 16 naudingumo balų.

Šilutės ekipai Karolis Sapiega per 34 minutes surinko 20 taškų (2/5 dvit., 4/8 trit., 4/6 baud.), 3 atkovotus kamuolius, rezultatyvų perdavimą, 2 perimtus kamuolius, 3 klaidas bei 17 naudingumo balų.

Šiose rungtynėse ir vėl salėje buvo labai garsių vardų – jas gyvai stebėjo „Žalgirio“ legendos Mantas Kalnietis ir Paulius Jankūnas.

„Žalgiris-2“ į finalo ketvertą, kuris balandžio 21–22 dienomis vyks Telšiuose, pateko pirmą kartą nuo 2017–2018 m. sezono. Turnyro pusfinalyje jaunieji žalgiriečiai susitiks su „Telšių“ ir Kauno r. „Atleto“ serijos nugalėtojais. Šiuo metu serijoje 2–1 pirmauja telšiškiai.