Buvęs „Lietkabelio“ gynėjas įspūdingu tritaškiu palaužė Š. Jasikevičiaus auklėtinius

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (21/5) sekmadienį Ispanijos krepšinio čempionate išvykoje 80:82 (22:18, 15:13, 20:21, 23:30) krito prieš Bilbao „Surne“ (12/14) krepšininkus.

Š. Jasikevičius<br>G.Bitvinsko nuotr.

2023-04-09 20:16, atnaujinta 2023-04-09 20:52

Likus rungtyniauti 3 minutes Adamas Smithas pataikęs tritaškį sumažino svečių pranašumą iki 1 taško (69:70) ir pakėlė visą areną ant kojų.

Finalinio spurto surengti nesugebėję katalonai į paskutinę minutę žengė pirmaudami 3 taškais – 77:74.

Bilbao komandą paskutinės minutės metu į priekį tempė praėjusį sezoną Panevėžio „7bet-Lietkabelyje“ žaidęs Nikola Radičevičius. Serbas pelnė 5 taškus paeiliui ir paliko „Barcelona“ ant bedugnės krašto.

Likus žaisti 6 sekundes Nicolasas Laprovittola prasiveržė po krepšiu ir nedengiamas galėjo išlyginti rezultatą, tačiau argentinietis atliko perdavimą prie tritaškio stovėjusiam Alexui Abrinesui. Š.Jasikevičiaus džiaugsmui, ispano šūvis buvo tikslus ir „Barca“ atsidūrė per žingsnį nuo pergalės.

Paskutinės atakos metu kamuolys atiteko ir vėl N.Radičevičiui. Gynėjas paleido sudėtingą tritaškį, kuris buvo tikslus ir išplėšė pergalę.

„Barcelona“ komandoje rungtyniaujantis Rokas Jokubaitis per 24 minutes surinko 7 taškus (3/5 dvit., 0/2 trit., 1/1 baud.), 4 atkovotus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus ir 1 klaidą.

„Surne“: Adamas Smithas 22, Emiras Sulejmanovičius 13, Michaelis Kyseris ir Nikola Radičevičius po 11.

„Barcelona“: Alexas Abrinesas 17, Nikola Mirotičius 13, Nicolasas Laprovittola 12.