Akistatoje prieš „Nuggets“ taupyto D. Sabonio atkrintamosiose lauks NBA čempionų iššūkis

Domantas Sabonis ir jo atstovaujama „Sacramento Kings“ (48/34) ekipa NBA reguliarųjį sezoną užbaigė pralaimėjimu. Naktį iš sekmadienio į pirmadienį vykusiose rungtynėse „Kings“ svečiuose 95:109 (43:26, 24:33, 14:24, 14:26) turėjo pripažinti „Denver Nuggets“ (53/29) krepšininkų pranašumą.

D.Sabonis.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Apr 10, 2023, 7:42 AM

Reguliariajame sezone Kalifornijos valstijos ekipa liko trečioje Vakarų konferencijos vietose. Tai reiškia, kad pirmajame atkrintamųjų varžybų etape D.Sabonio lauks NBA čempionų „Golden State Warriors“ iššūkis.

Paskutinėse reguliariojo sezono rungtynėse „Kings“ treneris nusprendė pataupyti 26-erių lietuvį.

D.Sabonis po ilgosios pertraukos aikštėje nepraleido nė minutės, o iki tol per 18 minučių įmetė 14 taškų (6/9 dvit., 2/3 baud.), atkovojo 9 atkovoti kamuolius, ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Lyderius taupė ne tik svečiai, bet ir aikštės šeimininkai. Akistatą praleido ir ryškiausios „Nuggets“ žvaigždės Nikola Jokičius ir Jamalas Murray.

„Denver Nuggets“: Bruce'as Brownas 21, Zeke Nnaji 18, Reggie Jacksonas 16.

„Sacramento Kings“: Harrisonas Barnesas 17, Domantas Sabonis ir Keeganas Murray po 14, De'Aaronas Foxas 13.