„Wolves“ krepšininkai dramatiškai pasiekė Šiaurės Europos lygos finalą Dėl titulo kovos su Ostruvo „Stal“

Šiaurės Europos krepšinio lygos (ENBL) pusfinalio rungtynėse Lenkijoje Alytaus „Wolves“ komanda antradienį 58:55 (11:12, 19:17, 12:13, 16:13) dramatiškai įveikė Ščecino „King Morskie Wilki“ ekipą ir žais finale.

„Wolves“ pateko į finalą.<br> ENBL nuotr.
 Ahmadas Caveris pataikė lemtingą metimą.<br> ENBL nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

2023-04-11 19:07, atnaujinta 2023-04-11 22:03

„Wolves“ pergalę lėmė Ahmado Caverio tritaškis metimas likus 2 sek. iki ketvirtojo kėlinio pabaigos.

Gynybinėse rungtynėse nė viena komanda nebuvo atitrūkusi didesniu skirtumu.

Po dviejų kėlinių „Wolves“ pirmavo 30:29, o po trijų rezultatas buvo lygus 42:42.

„Wolves“ komandai A.Caveris pelnė 19 taškų, pataikęs 4 iš 12 metimų.

Adas Juškevičius surinko 8 taškus, Jeffery Tayloras (8 atk. kam.) ir Eigirdas Žukauskas (11 atk. kam.) pelnė po 7 taškus.

Buvęs Utenos „Juventus“ žaidėjas Alexas Hamiltonas įmetė 2 taškus ir atkovojo 4 kamuolius.

Finale „Wolves“ varžovais Ostruvo „Stal“ krepšininkai, kurie kitame pusfinalyje 86:74 įveikė Liublino „Start“ komandą.