„Wolves“ apmaudžiai paleido pirmąjį trofėjų iš savo rankų

Lenkijoje vykusiame Šiaurės Europos krepšinio lygos (ENBL) finale „Wolves“ 66:70 (17:9, 15:25, 22:13, 12:23) apmaudžiai nusileido Lenkijos Ostruvo „Stal“ ekipai.

„Wolves“ apmaudžiai paleido pirmąjį trofėjų iš savo rankų<br> „Wolves“ feisbuko nuotr.
 „Wolves“ krepšininkai<br> „Wolves“ feisbuko nuotr.

2023-04-12 19:47, atnaujinta 2023-04-12 21:57

Po dviejų kėlinių „Wolves“ atsiliko 32:34, tačiau antroje pusėje Kęstučio Kemzūros auklėtiniai sugebėjo atsigauti.

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Vilkai“ pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą 62:52. Visgi, persvaros Lietuvos klubui išsaugoti nepavyko ir likus žaisti pusantros minutės „Stal“ išlygino rezultatą 65:65.

Paskutinė rungtynių minutė prasidėjo Jeffery Taylorui pataikant vieną baudos metimą, tačiau Aidaro Škelės tritaškis išvedė Lenkijos ekipą į priekį 68:66. Sekančios atakos metu J.Tayloras stojo prie baudos linijos, tačiau abu jo metimai buvo netikslūs.

„Wolves“ krepšininkams pavyko apsiginti, bet paskutinį metimą ir vėl išmetė J.Tayloras, o jo šūvis iš toli nelietė net lanko ir Ostruvo klubas šventė pergalę bei titulą.

„Wolves“: Regimantas Miniotas 13, Eigirdas Žukauskas ir Jeffery Tayloras po 12.

„Stal“: Jakubas Garbaczas 22, Damianas Kuligas 20, Nemanja Djurišičius 11.

Rungtynių įrašas:

„Vilkai“ antradienį pusfinalyje 58:55 įveikė Ščecino „King Morskie Wilki“ ekipą.

„Stal“ komanda į finalą pateko po pergalės 86:74 prieš Liublino „Start“ krepšininkus.