Z. Lavine’o vedami „Bulls“ Toronte užbaigė „Raptors“ sezoną

NBA Rytų konferencijos įkrintamosiose varžybose „Chicago Bulls“ krepšininkai išvykoje 109:105 (23:28, 24:30, 25:23, 37:24) įveikė „Toronto Raptors“.

Z. Lavine'as<br> AP/Scanpix nuotr.

Apr 13, 2023, 6:29 AM

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo „Raptors“ krepšininkams pirmaujant 81:72, tačiau sužaidus 6 minutes lemiamame ketvirtyje rezultatas po Alexo Caruso dvitaškio tapo lygus – 93:93.

Čikagos ekipa pratęsė sėkmingą atkarpą ir įgijo pranašumą, kurį laikė iki rungtynių pabaigos.

Likus rungtyniauti 12 sekundžių „Bulls“ pirmavo 107:104, o A.Caruso pražanga leido Pascaliui Siakamui mesti 3 baudos metimus ir išlyginti rezultatą. Visgi, svarbiausiu metu „Raptors“ lyderio rankos drebėjo ir šis pataikė tik vieną metimą, kas netrukus leido svečiams švęsti pergalę.

Nugalėtojų gretose nesustabdomai rungtyniavo Zachas Lavine’as. „Bulls“ puolimo lyderis per 40 minučių pelnė 39 taškus (10/15 dvit., 2/7 trit., 13/15 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 4 kartus suklydo.

Penktadienį 2 val. Nakties Lietuvos laiku „Bulls“ išvykoje susitiks su „Heat“ krepšininkais. Rungtynių nugalėtojas iškovos paskutinį kelialapį į atkrintamąsias varžybas, kur jų lauks Rytų konferencijos lyderiai – „Milwaukee Bucks“ krepšininkai.

„Raptors“: Pascalis Siakamas 32, Fredas VanVleetas 26, Scottie Barnesas 19.

„Bulls“: Zachas Lavine’as 39, DeMaras DeRozanas 23, Nikola Vucevičius 14.