Be R. Jokubaičio rungtyniavusi „Barcelona“ sutriuškino „Real“ krepšininkus

​Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (22/5) Ispanijos krepšinio čempionato namų rungtynėse 97:81 (17:24, 30:22, 31:17, 19:19) susitvarkė su amžinais varžovais – Madrido „Real“ (21/6) krepšininkais.

Katalonus į priekį vedė Tomašas Satoransky<br>G.Bitvinsko nuotr.

Apr 16, 2023, 9:37 PM, atnaujinta Apr 16, 2023, 10:23 PM

„Barcelona“ komandai rungtynėse nepadėjo įžaidėjas Rokas Jokubaitis.

Trečiajame kėlinyje katalonai dominavo ir vienu metu įgavo 17 taškų pranašumą – 76:59. Svečiai iš Madrido nesutriko ir surengę spurtą 15:2 sugrįžo į rungtynes.

Nepaisant didelių „Karališkojo“ klubo pastangų, „Barca“ pati sugebėjo pelnyti 7 taškus be atsako ir vėl įgyti dviženklį pranašumą likus žaisti kiek daugiau nei 5 minutes.

Per likusį laiką Madrido krepšininkai rimtesnio iššūkio nesugebėjo mesti ir patyrė pralaimėjimą.

Katalonus į priekį vedė Tomašas Satoransky. Čekas pelnė 18 taškų (4/5 dvit., 2/7 trit., 4/5 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo ir surinko 24 naudingumo balus.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 23, Tomašas Satoransky 18, Nicolas Laprovittola 14.

„Real“: Džananas Musa 23, Guerschonas Yabusele 19, Adamas Hanga 11.