„Celtics“ dar kartą smogė „Hawks“ ir išlaiko namų arenos pranašumą

Jaysonas Tatumas sekė paskui Atlantos klubo lyderį Trae Youngą likus trims minutėms iki mačo pabaigos ir nugvelbė iš jo kamuolį. Tuomet „Boston Celtics“ pirmavo dešimties taškų skirtumu, o mačą galiausiai užbaigė pergale prieš „Atlanta Hawks“ atstovus 119:106 (28:25, 33:24, 29:32, 29:25) bei serijoje pirmauja jau 2:0. Tad namie pirmuosius du mačus laimėjusi Rytų konferencijoje antrąją vietą laimėjusi „Celtics“ išlaikė namų arenos pranašumą.

J.Tatumas<br> AFP/Scanpix nuotr.

Apr 19, 2023, 7:10 AM, atnaujinta Apr 19, 2023, 8:01 AM

Nors J.Tatumas buvo matomas aikštėje ir pelnė 29 taškus bei atkovojo 10 kamuolių, jis pats po dvikovos teigė, kad naktis priklausė Derrickui White'ui.

Gynyba pasižymintis krepšininkas prisidėjo prie sėkmės visoje aikštėje – pelnė 26 taškus, atkovojo septynis kamuolius ir blokavo tris metimus.

„Mes esame daug dinamiškesnė komanda, kai D. White'as yra agresyvus, o ne tik dirbantis gynyvoje“, – sakė J.Tatumas.

Jaylenas Brownas pridėjo 18 taškų.

„Hawks“ gretose pelnė 29 taškus Dejounte'as Murray'us. T. Youngas turėjo 24 taškus, bet pataikė vos 9 metimus iš 22.

„Aš galiu būti geresnis, – po dar vienos nesėkmės sakė T.Youngas. – Nelabai gerai sekėsi rankose turėti kamuolį. Bet manau, kad viskas bus geriau namuose“.

Atlantai atsiliekant rezultatu 74:57, T.Youngas sėdo ant atsarginių žaidėjų suolo, o jo komandos draugai sužaidė atkarpą 24:16 ir sumažino atsilikimą iki 90:81.

T.Youngas grįžo pradėti ekipai paskutiniame kėlinyje ir likus žaisti kiek daugiau nei penkias minutes pelnė keturis taškus iš eilės ir rezultatas tapo 104:95.

Tačiau po to „Celtics“ į tai atsakė spurtu 15:2 ir likus grumtis daugiau kaip 2 min. ramiai pirmavo 119:97.

Trečiosios rungtynės vyks penktadienio vakarą Atlantoje.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 29 (7/13 dvit., 5/9 trit., 10 atk. kam., 6 rez. perd.), Derrickas White'as 26 (9/11 dvit., 2/5 trit., 7 atk. kam., 3 blok.), Jaylenas Brownas 18, Marcusas Smartas 14.

„Hawks“: Dejounte Murray 29 (4/11 dvit., 7/13 trit., 6 atk. kam., 6 rez. perd., 4 per. kam.), Trae Youngas 24, De'Andre Hunteris ir Bogdanas Bogdanovičius po 18.