Po pratęsimo laimėję „Lakers“ atsidūrė per žingsnį nuo konferencijos pusfinalių

NBA lygoje, Vakarų konferencijos ketvirtfinalyje „Los Angeles Lakers“ krepšininkai namuose 117:111 (29:23, 25:29, 27:31, 23:21, 13:7) po pratęsimo įveikė „Memphis Grizzlies“ ekipą.

LeBronas Jamesas<br> USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

2023-04-25 08:10, atnaujinta 2023-04-25 08:34

Prasidėjus priešpaskutinei pagrindinio rungtynių laiko minutei „Lakers“ pirmavo 1 tašku – 100:99.

Jau netrukus du baudos metimus pataikęs Desmondas Bane’as išvedė „Grizzlies“ ekipą į priekį, o vėliau Ja Moranto viena tiksli bauda svečiams suteikė 2 taškų persvarą.

Paskutinė ketvirtojo kėlinio minutė prasidėjo Austino Reaveso dvitaškiu, o sėkmingai apsiginę „Lakers“ krepšininkai turėjo galimybę įsiveržti į priekį, tačiau geriausiu lygos gynybos krepšininku pripažintas Jarenas Jacksonas blokavo Rui Hachimura metimą. „Grizzlies“ išskubėjo į greitą ataką, kurios metu D.Bane’as pelnė dvitaškį.

Los Andželo klubui liko mažiau nei 7 sekundės, tačiau jų pakako. Po krepšiu prasiveržęs LeBronas Jamesas pelnė dvitaškį ir „Grizzlies“ ekipai išplėšti pergalę paliko 0,8 sekundės. Anthony Davisas blokavo Ja Moranto metimą, o L.Jamesas pataikė metimą iš kitos aikštės pusės, tiesa – jau po sirenos ir kova kėlėsi į pratęsimą.

Paskutinė pratęsimo minutė prasidėjo „Lakers“ ekipai pirmaujant 111:108, o L.Jameso dvitaškis ir Denniso Schroederio baudos metimai užtikrino šeimininkų pergalę.

Įspūdingas rungtynes sužaidė „Karalius“ L.Jamesas. 38-erių krepšininkas pelnė 22 taškus (7/11 dvit., 1/7 trit., 5/7 baud.), atkovojo 20 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 2 metimus.

Serijoje iki 4 pergalių Los Andželo ekipa pirmauja 3:1.

Penktosios rungtynės Memfyje bus žaidžiamos naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį 2 val. 30 min. Lietuvos laiku.

„Lakers“: Austinas Reavesas 23, LeBronas Jamesas 22, D’Angelo Russellas 17.

„Grizzlies“: Desmondas Bane’as 36, Ja Morantas 19, Jarenas Jacksonas 14.

„Nauja diena“: kada JAV ginklai pasieks Ukrainą?