Bostone – smūgis „Celtics“ į paširdžius: T. Youngo tolimas metimas pratęsė seriją

NBA atkrintamųjų varžybų Rytų konferencijos ketvirtfinalio penktosiose rungtynėse naktį iš antradienio į trečiadienį „Boston Celtics“ namuose 117:119 (27:30, 39:28, 26:24, 25:37) pralaimėjo „Atlanta Hawks“ ekipai, kuri buvo ant iškritimo ribos.

Trae Youngo tritaškis.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Apr 26, 2023, 6:57 AM, atnaujinta Apr 26, 2023, 8:34 AM

Serijos iki 4 pergalių rezultatas tapo 3:2 Bostono naudai. Šeštasis mačas vyks Atlantoje.

Trūko mažiau nei dviejų sekundžių, kad „Hawks“ sezonas baigtųsi.

Svečiams atsiliekant 116:117 likus 1,8 sek. tritaškį kone iš aikštės vidurio pataikė Atlantos klubo lyderis Trae Youngas.

Jis mačo pabaigoje surengė superžvaigždės vardo vertą pasirodymą ir pelnė paskutinius 14 taškų savo ekipai.

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Celtics“ užtikrintai pirmavo 111:99, tačiau tada prabilo T.Youngas ir rezultatas tapo lygus 111:111.

T.Youngas iš viso per 44 min. pelnė 38 taškus (9/20 dvitaškių, 5/13 tritaškių, 5/5 baudų), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų.

„Celtics“ komandai Jaylenas Brownas per 38 min. pelnė 35 taškus (11/16 dvitaškių, 4/7 tritaškių, 1/5 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Šiose rungtynėse „Hawks“ turėjo žaisti be nubausto Dejounte Murray, kuris praėjusiame mače užsipuolė teisėją Gediminą Petraitį.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 35 (11/16 dvitaškių, 4/7 tritaškių, 7 atk. kam., 5 rez. perd.), Jaysonas Tatumas 19 (7/11 dvitaškių, 1/10 tritaškių, 8 atk. kam., 8 rez. perd.), Derrickas White'as 18, Malcolmas Brogdonas 14.

„Hawks“: Trae Youngas 38 (9/20 dvitaškių, 5/13 tritaškių, 5/5 baudų, 13 rez. perd.), Johnas Collinsas 22 (5/9 dvitaškių, 4/9 tritaškių), Bogdanas Bogdanovičius 18 (3/6 tritaškių, 6 atk. kam., 5 rez. perd.).