„Celtics“ po pralaimėjimo įsiuto ir nušlavė antrame serijos mače „76ers“

Jaylenas Brownas pelnė 25 taškus, o „Boston Celtics“ klubas trečiadienį net 121:87 (28:22, 29:27, 35:16, 29:22) sudaužė „Philadelphia 76ers“ bei sugadino naudingiausio NBA sezono krepšininko Joelio Embiido sugrįžimą į aikštę. „Celtics“ seriją išlygino 1:1, o Rytų konferencijos pusfinalio kovos dabar persikels į Filadelfiją, kur penktadienį bus sužaistos trečiosios šių komandų rungtynes.

„Celtics“ įveikė „76ers“.<br> AFP/Scanpix. nuotr.

May 4, 2023, 7:08 AM, atnaujinta May 4, 2023, 8:35 AM

Malcolmas Brogdonas pridėjo 23 taškus ir pataikė šešis iš 20 Bostono įmestų tritaškių. Derrickas White'as ir Marcusas Smartas surinko po 15 taškų, o pirmame mače galingai žaidęs Jaysonas Tatumas šįkart pasižymėjo 7 taškais.

Tai pirmasis kartas jo karjeroje, kai jis atkrintamosiose dvikovose pelnė tik 7 taškus: 2021-siais jis aikštę paliko su 9 taškais.

Bostonas padarė išvadas po pirmosios akistatos, kai „76ers“ komanda pataikė 17 tritaškių ir dabar leido gynybos dėka jiems įmesti vos 6 tolimus metimus iš 30. Ketvirtajame kėlinyje „Celtics“ pirmavo net 36 taškų skirtumu.

„76ers“ ekipoje daugiausiai taškų įmetė Tobiasas Harrisas – 16. Tik ką naudingiausiu lygos krepšininku įvardintas J.Embiidas įmetė 15 taškų ir atsikovojo 3 kamuolius.

Trečiame kėlinyje likus kovoti 7 min. skirtumas tarp komandų dar nebuvo baisus – nuo 18 taškų atotrūkio Filadelfija buvo sumažinusi jį iki 73:60.

Tačiau tuomet per 4 minutes „Celtics“ spurtavo 19:5 ir nurūko 92:65.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 25, Malcolmas Brogdonas 23 (6/10 trit.), Derrickas White'as ir Marcusas Smartas po 15, Grantas Williamsas 12.

„76ers“: Tobiasas Harrisas 16, Joelis Embiidas 15, Tyrese'as Maxey 13, Jamesas Hardenas 12 (10 atk. kam.).

„Nauja diena“: ar yra galimybių, kad įvyks pilietybės referendumas?