Europos taurėje triumfavusi „Gran Canaria“ iškovojo kelialapį į Eurolygą

Trečiadienį įvykusiame Europos taurės finale Las Palmo „Gran Canaria“ 71:67 (29:23, 21:10, 11:22, 10:12) susitvarkė su Ankaros „Turk Telekom“ krepšininkais ir iškovojo teisę žaisti Eurolygoje.

Europos taurėje triumfavusi „Gran Canaria“ iškovojo kelialapį į Eurolygą<br> Eurolygos nuotr.

May 4, 2023, 12:11 AM

Po dviejų kėlinių „Gran Canaria“ triuškino varžovus 50:33, tačiau Turkijos klubas sugebėjo sugrįžti į rungtynes ir priešpaskutinė rungtynių minutė prasidėjo Ispanijos klubui pirmaujant 69:64.

„Turk Telekom“ lemiamais momentais atakavo pro šalį, o likus žaisti 9 sekundes Andrew Albicy perėmęs kamuolį pelnė 2 taškus ir užtikrino Ispanijos ekipos pergalę bei bilietą į Eurolygą.

Čempionų gretose naudingiausiai žaidė A.Albicy. Prancūzas surinko 13 taškų (3/3 dvit., 2/7 trit., 1/5 baud.), 2 atkovotus ir 3 perimtus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus, 1 klaidą, 8 išprovokuotas pražangas ir 18 naudingumo balų.

„Gran Canaria“: Johnas Shurna 18, AJ Slaughteris 16, Andrew Albicy 13.

„Turk Telekom“: Tyrique’as Jonesas ir Axelis Bouteille po 17, Jerianas Grantas 16.