N. Jokičiaus į priekį vedama „Nuggets“ priartėjo prie Vakarų konferencijos finalo

Dar vieną pergalę NBA Vakarų konferencijos pusfinalio serijoje nuskynė „Denver Nuggets“ ekipa. Šį karta ji savų žiūrovų akivaizdoje 118:102 (35:24, 17:25, 39:25, 27:28) pranoko „Phoenix Suns“ krepšininkus.

Nikola Jokičius<br>AFP/Scanpix nuotr.

2023-05-10 08:13

Po šios pergalės „Nuggets“ priartėjo prie Vakarų konferencijos finalo, nes dabar serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3:2.

Nugalėtojų ekipoje ir vėl spindėjo Nikola Jokičiaus žvaigždė.

Serbas per 37 minutes pasižymėjo įmesdamas 29 taškus, o prie jų pridėjo 13 atkovotų kamuolių ir net 12 rezultatyvių perdavimų.

Svariai prie aikštės šeimininkų pergalės prisidėjo ir Bruce'as Brownas, kuris per 27 minutes įmetė 25 taškus bei atkovojo 5 kamuolius.

„Suns“ klube Kevino Duranto ir Devino Bookerio duetas kartu įmetė 54 taškus. K.Durantas pelnė 26, o D.Bookerio sąskaitoje – 28 taškai.

Šeštosios ir galbūt paskutinės serijos rungtynės Finikse bus žaidžiamos naktį ketvirtadienio į penktadienį.

„Denver Nuggets“: Nikola Jokičius 29, Bruce'as Brownas 25, Michaelas Porteris ir Jamalas Murray po 19.

„Phoenix Suns“: Devinas Bookeris 28, Kevinas Durantas 26, Deandre Aytonas 14.