Eurolyga 2025
2026-02-25
19:45
Stambulo „Fenerbahce“
Stambulo „Fenerbahce“
Belgrado „Partizan“
Belgrado „Partizan“
2026-02-25
20:00
Kauno „Žalgiris“
Kauno „Žalgiris“
Pirėjo „Olympiakos“
Pirėjo „Olympiakos“
2026-02-25
21:30
Bolonijos „Virtus“
Bolonijos „Virtus“
„Barcelona“
„Barcelona“
2026-02-25
21:30
Belgrado „Crvena zvezda“
Belgrado „Crvena zvezda“
Stambulo „Anadolu Efes“
Stambulo „Anadolu Efes“
2026-02-26
19:00
BC Dubai
BC Dubai
Vilerbano ASVEL
Vilerbano ASVEL
2026-02-26
20:30
„Monaco“
„Monaco“
Maccabi Playtika Tel Aviv
Maccabi Playtika Tel Aviv
2026-02-26
21:05
Hapoel Tel Aviv
Hapoel Tel Aviv
Milano „Olimpia“
Milano „Olimpia“
2026-02-26
21:15
Atėnų „Panathinaikos“
Atėnų „Panathinaikos“
Paryžiaus „Paris Basketball“
Paryžiaus „Paris Basketball“
2026-02-26
21:30
Vitorijos „Baskonia“
Vitorijos „Baskonia“
„Valencia“
„Valencia“
2026-02-26
21:45
Madrido „Real“
Madrido „Real“
Miuncheno „Bayern“
Miuncheno „Bayern“

R. Jokubaitis trokšta ne tik „Real“ skalpo: „Cepelinų ir šaltibarščių labai norėčiau, bet reikia nusipelnyti“

2023 m. gegužės 18 d. 21:44
Rokas Jokubaitis, Šarūnas Jasikevičius ir „Barcelona“ ekipa kovingomis nuotaikomis pasitinka artėjantį Eurolygos pusfinalį. Mačo išvakarėse Šaro kariauna rimtais veidais žengė ant pasikeitusio „Žalgirio“ arenos parketo ir ruošėsi laukiančiam principiniam mūšiui.
Daugiau nuotraukų (25)
Turnyro pusfinalyje „Barcelona“ komandos lauks Madrido „Real“ krepšininkai.
„Gera būti čia. Mes visą sezoną kovojome tam, kad būtume šiame savaitgalyje. Penktadienį laukia ypatingos rungtynės, tai bus tarsi finalas. Kiekviena klaida, kiekvienas atkovotas kamuolys, kiekvienas pramestas metimas – viskas bus labai svarbu“, – prieš artėjantį mačą kalbėjo „Barcelona“ aukštaūgis Sertačas Šanli.
Tai jau 17-asis „Barcelona“ Eurolygos finalo ketvertas klubo istorijoje. Pagal šį pasiekimą Katalonijos komanda nusileidžia tik Maskvos CSKA, kuri finaliniame ketverte buvo žaidusi 19 kartų.
Vis dėlto nuo paskutinio Barselonos komandos Eurolygos triumfo jau pralėkė nemažai laiko. Pastarąjį kartą „Barcelona“ šio turnyro titulą virš savo galvos kėlė vos 2010 metais.
„Buvau šiandien pasivaikščioti, tikrai smagu, daug žmonių Kaune, savaitgalį jų bus dar daugiau, labai smagu, kad toks renginys Kaune ir visi laimingi.
Reikia sutvarkyti visus reikalus aikštėje, bet žinoma – šeima, draugai, su jais tikrai susimatysime. Visgi reikės tą laisvalaikį palikti nuošalyje, nes yra kitų darbų“, – šyptelėjo R.Jokubaitis.
Šaras Kaune sieks tapti ketvirtuoju žmogumi istorijoje, kuriam pavyktų laimėti Eurolygą tiek kaip žaidėjui, tiek kaip ir treneriui. Iki tol tai buvo pavykę padaryti tik Armenakui Alachachanui, Lolo Sainzui and Svetislavui Pešičiui.
„Barcelona“ ir „Real“ treniruočių akimirka.<br>G.Bitvinsko nuotr. Daugiau nuotraukų (25)
„Barcelona“ ir „Real“ treniruočių akimirka.
G.Bitvinsko nuotr.
„Barcelona“ ir Madrido „Real“ Eurolygos pusfinalis suveda antrus metus paeiliui. Pernai Belgrade vykusioje kovoje pergalę po atkaklios kovos šventė Madrido klubas.
Tuo metu pralaimėjimą patyrusi Šaro kariauna turėjo tenkintis vėliau iškovotais bronzos medaliais.
„Praėję metai buvo visai kitokie. Šie metai tai visiškai kita istorija – tiek mes, tiek ir jie savo komandoje turi pokyčių. Šiame sezone jau ne kartą žaidėme prieš juos, žinome, kaip reikia žaisti prieš šią komandą.
Žinoma, jie taip pat mums ruoš įvairių staigmenų, bet mes turime būti pasiruošę“, – praėjusių metų istoriją prisiminė S.Šanli.
Tuo metu R.Jokubaitis neslėpė, kad norėtų pasivaišinti lietuviškais patiekalais, bet prieš tai reikės iškovoti pergalę Kaune.
„Cepelinų ir šaltibarščių labai norėčiau, bet reikia nusipelnyti, tada su šypsena veide galėsiu paragauti“, – juokavo 22-ejų lietuvis.
Į Kauną jis atvyko su „pamuštu“ antakiu – Ispanijoje vykusiose vietos pirmenybių rungtynėse prieš „Obradoiro CAB“ klubą jis susidūrė su priešininkų krepšininku.
„Iš pradžių gal kiek trukdė, tačiau dabar visai neblogai“, – savo akies būklę įvertino R.Jokubaitis.
„Barcelona“ ir „Real“ treniruočių akimirka.<br>G.Bitvinsko nuotr. Daugiau nuotraukų (25)
„Barcelona“ ir „Real“ treniruočių akimirka.
G.Bitvinsko nuotr.
„Barcelona“ ir Madrido „Real“ komandų akistata Eurolygos pusfinalyje vyks penktadienį, 21 val.
Šios poros nugalėtojai Eurolygos finale surems ietis su „Monaco“ ir Pirėjo „Olympiakos“ poros laimėtojais.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.