A. Sabonio akivaizdoje jaunieji žalgiriečiai iškovojo pirmąją pergalę Eurolygos turnyre

Penktadienį Kauno sporto salėje prasidėjo antroji Eurolygos finalinio jaunimo turnyro antroji diena. Kauno „Žalgirio“ talentai 69:64 (15:14, 16:22, 19:13, 19:15) Badalonos „Joventut“

Rungtynių akimirka.<br>R.Snarskio nuotr.
Arvydas ir Tautvydas Saboniai.<br>„Žalgirio“ tviterio nuotr.
Rungtynių akimirka.<br>„Žalgirio“ tviterio nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

May 19, 2023, 3:33 PM, atnaujinta May 19, 2023, 3:45 PM

Jaunųjų žalgiriečių pažiūrėti atvyko ir Lietuvos krepšinio legenda Arvydas Sabonis bei jo sūnus, Kauno „Žalgirio“ pagrindinės komandos trenerio asistentas Tautvydas.

3 kėlinius aikštėje vyko įnirtinga kova ir lemiamas ketvirtis prasidėjo „Žalgiriui“ pirmaujant 50:49.

Paskutines 10 minučių komandos ir toliau žaidė taškas į tašką. Priešpaskutinė rungtynių minutė prasidėjo žalgiriečiams turint tą pačią minimalią persvarą – 62:61.

Visgi Rubeno Prey'aus dėjimas su pražanga leido Ispanijos klubui įsiveržti į priekį likus žaisti pusantros minutės.

Dovydas Buika pademonstravo šaltus nervus ir pataikęs tritaškį grąžino pranašumą kauniečiams.

Sėkmingai lemiamais momentais besigynę žalgiriečiai rungtynes uždarė tiksliais baudų metimais. Juos realizavo Vytautas Žygas ir Mantas Juzėnas.

Penktadienį, kaip ir ketvirtadienį pagrindinė „Žalgirio“ bėda buvo klaidos. Pirmąją dieną kauniečiai klydo 26 kartus, o prieš „Joventut“ Vytauto Pliaugos auklėtiniai kamuolį prarado net 28 kartus.

„Žalgiris“: Vytautas Žygas ir Mantas Laurenčikas po 13, Aleksas Bieliauskas 11.

„Joventut“: Rubenas Prey’us 25, Conradas Martinezas 14, Karimas Lopezas 13.

Pirmose rungtynėse žalgiriečiai 70:73 nusileido buvusiems čempionams – Belgrado „Mega MIS“ krepšininkams.

Paskutinėse grupės rungtynėse šeštadienį kauniečiai stos į kovą prieš Eurolygos talentų komandą, kurioje rungtyniauja lietuvis Nikas Stuknys.