Jaunimo Eurolygos dvikovoje „Barcelona“ su K. Jakučioniu irgi gavo madridiečių antausį

Eurolygos jaunimo turnyro A grupės lyderių rungtynėse šeštadienį Kauno sporto halėje „Barcelona“ klubo pamaina 54:72 (14:17, 14:11, 8:24, 18:20) neatsilaikė prieš Madrido „Real“ atstovus.

Kasparas Jakučionis.<br>G.Bitvinsko nuotr.
G.Bitvinsko nuotr.

May 20, 2023, 1:13 PM, atnaujinta May 20, 2023, 1:18 PM

Po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus 28:28, bet po pertraukos madridiečiai sutaršė Barselonos jaunimą net 44:26.

Visas trejas rungtynes A grupėje laimėjęs „Real“ pateko į finalą, kuriame kovos su B grupės laimėtojais.

Šioje grupėje viskas paaiškės po Kauno „Žalgirio“ rungtynių su Eurolygos jaunimo rinktine.

„Barcelona“ ekipai atstovaujantis 16-metis vilnietis Kasparas Jakučionis dvikovoje su „Real“ jaunimu per 34 min. pelnė 18 taškų (2/3 dvitaškių, 2/8 tritaškių, 8/10 baudų), atkovojo 6 kamuolius ir padarė 3 klaidas.

A grupė

1-asis turas. „Barcelona“ – Atėnų „Panathinaikos“ 67:66, Madrido „Real“ – Belgrado „Crvena zvezda“ 85:81.

2-asis turas. „Crvena zvezda“ – „Barcelona“ 77:93, „Panathinaikos“ – „Real“ 47:71.

3-iasis turas. „Crvena zvezda“ – „Panathinaikos“ 78:76, „Real“ – „Barcelona“ 72:54.

Galutinė rikiuotė: 1. „Real“ – 3 pergalės, 2. „Barcelona“ – 2, 3. „Crvena zvezda“ – 1, „Panathinaikos“ – 0.

B grupė.

1-asis turas. Badalonos „Joventut“ – Eurolygos rinktinė 78:81, Kauno „Žalgiris“ – Belgrado „Mega“ 70:73.

2-asis turas. „Žalgiris“ – „Joventut“ 69:64, „Mega“ – Eurolygos rinktinė 81:89.