„Olympiakos“ ekipą raudonoje jūroje paskandinęs S. Llullis įvertino mirtinu tapusį šūvį

Nesenstanti Ispanijos ir Madrido „Real“ legenda. Žmogus, kurio niekam nereikia pristatyti sekmadienį vėl priminė apie save. 35-erių Sergio Llullas lemiamu dvitaškiu, tarsi geriausiais laikais, išplėšė Madrido „Real“ komandai pergalė. Nors S.Llulliui tai buvo eilinis epizodas, tačiau tai buvo ne eilinės rungtynės, o Eurolygos finalas.

S.Llullis.<br>G.Bitvinsko nuotr.
S.Llullis.<br>G. Bitvinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (8)

May 21, 2023, 10:57 PM, atnaujinta May 22, 2023, 12:13 AM

Nemuno saloje vykusioje krepšinio šventėje legendinis Ispanijos krepšininkas kartu su atstovaujama Madrido „Real“ ekipa 79:78 pranoko Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkus, kuriuos Nemuno saloje palaikė įspūdingas būrys savų sirgalių.

Likus žaisti apie 3 sekundes iki ketvirtojo kėlinio pabaigos „Real“ dar atsiliko vienu tašku, tačiau tada kamuolį į savo rankas sugriebęs S.LLullis klasišku dvitaškiu išvedė karališkąjį klubą į priekį.

„Treneris pasitikėjo manimi, mano komandos draugai pasitikėjo manimi. Tokiose situacijose jie tiki manimi, aš prisiėmiau tai ir viskas baigėsi gerai“, – po pergalingo šūvio kuklinosi „Real“ legenda.

Tai buvo vieninteliai S.Llullio taškai šiose finalo rungtynėse. Prie šio dvitaškio jis taip pat pridėjo vieną atkovotą kamuolį.

Legendinis ispanas sekmadienį Kaune trečią kartą karjeroje tapo Eurolygos čempionu, o „Real“ Europos krepšinio karūną susigrąžino po penkerių metų pertraukos.