Miuncheno „Bayern“ dėl Vokietijos čempionato aukso nekovos Treneris atsistatydino

Pergalę Vokietijos krepšinio lygos pusfinalyje penktadienį iškovojo Ulmo „Ratiopharm“ ekipa, kuri namuose po pratęsimo 104:102 (29:22, 17:21, 28:19, 18:30, 12:10) nurungė Miuncheno „Bayern“ komandą ir seriją laimėjo sausu rezultatu 3:0. Miuncheno komanda, kuri kovoja ir Eurolygoje,  Vokietijos pirmenybių finale nežais pirmą kartą per pastaruosius tris sezonus.

„Bayern“ nežais Vokietijos čempionato finale.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Jun 2, 2023, 11:00 PM, atnaujinta Jun 3, 2023, 1:00 AM

Ulmo krepšininkai finale susigrums su Bonos „Telekom Baskets“ ir Liudvigsburgo „EWE Baskets“ poros laimėtoja.

Ulmo ekipa ketvirtfinalyje nurungė kitą Eurolygos klubą – Berlyno ALBA.

Po šio mačo apie savo pasitraukimą iš posto paskelbė trejus metus Miuncheno klubui vadovavęs Andrea Trinchieri. Strategui nepavyko nė karto laimėti Vokietijos pirmenybių. Jis laimėjo du kartus šalies taurę.

Teigiama, kad jį pakeis dėl širdies problemų iš Madrido „Real“ ekipos praėjusiame sezone atleistas ispanas Pablo Laso.

„Ratiopharm“: Bruno Caboclo 22, Yago Mateusas 15, Joshas Hawley 13, Karimas Jallow ir Thomas Klepeiszas po 12.

„Bayern“: Cassius Winstonas 22, Andreas Obstas 19, Ognjenas Jaramazas 12, Nickas Weileris-Babbas 10.