Solidaus pranašumo neišsaugoję „Maccabi“ po metų pertraukos tapo Izraelio lygos čempionais

Lemiamame Izraelio krepšinio lygos finalo mače pergalę iškovojo Tel Avivo „Maccabi“ klubas, kuris palaužė to paties miesto „Hapoel“ krepšininkus.

Lorenzo Brownas<br> Scanpix nuotr.

Jun 14, 2023, 8:05 AM, atnaujinta Jun 14, 2023, 8:12 AM

Odedo Katašo vadovauajama „Maccabi“ 94:90 (26:23, 16:15, 33:26, 19:26) nukovė „Hapoel“.

„Maccabi“ ketvirtajame kėlinyje turėjo 15 taškų pranašumą (83:68), tačiau pernelyg anksti pagalvojo apie pergalę ir Eurolygos klubas pralaimėjo atkarpą 0:17, kuri trumpam leido „Hapoel“ klubui išsiveržti į priekį. Visgi po šio šoko „Maccabi“ atsipeikėjo ir lemiamą atkarpą sužaidė solidžiai, kas lėmė, kad O.Katašo vadovaujama „Maccabi“ šventė pergalę.

Izraelio čempionus į priekį vedė gynėjų tandemas. Wade'as Baldwinas (8 rez. Perd.) ir Lorenzo Brownas (7 red. Perd.) pelnė po 22 taškus. Romanas Sorkinas pridėjo 13, o Alexas Poythressas – 12 (6 atk. Kam.).

Pralaimėjusiems J'Covanas Brownas įmetė net 31 tašką ir pridėjo 8 rezultatyvius perdavimus. Jam geriausiai talkino Tomeras Ginatas, įmetęs 14 taškų ir Xavieras Munfordas, kuris varžovams atseikėjo 13 taškų.

„Maccabi“ klubas Izraelio krepšinio lygos čempionų titulą susigrąžino po metų pertraukos. Pernai Izraelio čempionais tapo Holono „Hapoel“ ekipa.