M. Kuzminsko viltys tapti Turkijos čempionu blėsta

Antrąjį pralaimėjimą iš eilės Turkijos krepšinio čempionato finale patyrė Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Izmiro „Pinar Karsiyaka“ ekipa. Lietuvio komanda be didesnės intrigos išvykoje 68:85 (16:21, 19:22, 19:15, 14:27) pralaimėjo Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkams. Serijoje iki trijų pergalių Stambulo klubas pirmauja 2:0.

Mindaugas Kuzminskas<br>championsleague.basketbal nuotr.

Jun 15, 2023, 10:44 PM, atnaujinta Jun 15, 2023, 10:45 PM

Izmiro komanda nevykusiai sužaidė ketvirto kėlinio atkarpą, kai pralaimėjo 3:16 ir atsiliko 61:77.

M.Kuzminskas per 31 minutę įmetė 11 taškų (2/5 dvit., 1/6 trit., 4/4 baud.) ir atsikovojo 5 kamuolius.

„Anadolu Efes“: Elijah Bryantas 23, Amathas Mbaye 20, Shane'as Larkinas 18, Vasilije Micičius 10.

„Pinar Karšiyaka“: Errickas McCollumas ir Vitto Brownas po 16, Mindaugas Kuzminskas 11.