Ą. Tubelis NBA vasaros lygoje gavo dar vieną šansą, bet „Philadelphia 76ers“ vis tiek pralaimėjo Lietuvio ekipa atsiliko 23 taškais

Ąžuolas Tubelis gavo dar vieną šansą pasirodyti NBA vasaros lygoje, tačiau tiek jam, tiek komandai – nesiseka. Ą.Tubelis per 11 minučių aikštelėje pelnė 3 taškus, o jo atstovaujama „Philadelphia 76ers“ 14:37 pralaimėjo lemiamą ketvirtį, o galop ir 103:111 (31:24, 31:25, 25:27, 14:37) pralaimėjo mačą prieš „Dallas Mavericks“ ekipą.

Ąžuolas Tubelis<br> SPO/Scanpix nuotr.

2023-07-11 07:24, atnaujinta 2023-07-11 10:24

Nuo suolelio mačą pradėjęs lietuvis negana to, kad pelnė 3 taškus – Ą.Tubelis iš žaidimo pataikė vieną metimą iš dviejų (1/1 dvit., 0/1 trit., 1/1 baud.), atkovojo du kamuolius ir blokavo vieną metimą.

Ą.Tubelis vienintelius taškus pelnė trečiojo ketvirčio pabaigoje. Lietuvio 2+1 kėlinio pabaigoje Filadelfijos komandai leido susikrauti dviženklį pranašumą 80:69, tačiau neįtikėtinas Teksaso valstijos ekipos spurtas ketvirtajame kėlinyje (14:37) neleido Ą.Tubeliui ir jo atstovaujamai „Philadelphia 76ers“ džiaugtis pergale.

„Philadelphia 76ers“ rezultatyviausias buvo D.J. Stewardas, kuris įmetė 24 taškus.

„Dallas Mavericks“ gretose Ą.Tubeliui ir jo komandai daugiausiai problemų darė Jadenas Hardy, kuris įmetė 24 taškus (12/13 baud.), 6 atk. kam., 5 rez. perd.).