Ąžuolas Tubelis NBA vasaros lygoje vėl prasėdėjo ant suoliuko, o „Philadelphia 76ers“ eilinį kartą pralaimėjo Lietuvis tikisi atrasti savo vaidmenį JAV

NBA vasaros lygoje Ąžuolas Tubelis vėl nesulaukė progos žengti ant parketo, o „Philadelphia 76ers“ 91:102 (25:24, 31:17, 22:31, 13:30) pralaimėjo prieš „Los Angeles Clippers“ ir patyrė trečiąjį pralaimėjimą Las Vegase.

Ąžuolas Tubelis<br>SPO/Scanpix nuotr.

Jul 15, 2023, 7:34 AM, atnaujinta Jul 15, 2023, 8:02 AM

„Mano tikslas – atrasti savo vaidmenį, – su Arizonos „Wildcats“ atstovais kalbėjo Ą.Tubelis. – Aš tiesiog noriu rungtyniauti. Nesvarbu, kur būsiu – NBA, ar G lygoje. Noriu išmėginti profesionalų krepšinį aukščiausiame lygyje.“

Filadelfijos ekipa pirmojoje pusėje žaidė gan gerą žaidimą ir į ilgąją pertrauką ėjo turėdami dviženklį pranašumą (56:41).

Visgi šioje NBA vasaros lygoje Ą.Tubelio atstovaujama ekipa ypač prastai žaidžia antrąsias mačo puses, kas įvyko ir šios nakties rungtynėse.

Antroje mačo dalyje „Philadelphia 76ers“ sužaidė tragiškai. Trečiajame ketvirtyje Los Andželo ekipa priartėjo, tačiau nepersverė rungtynių rezultato (78:72).

Visgi ketvirtasis kėlinys Filadelfijos komandai buvo blogiausias šiame mače. „Philadelphia 76ers“ ketvirtąjį kėlinį pralaimėjo net 13:30, kas lėmė, kad mačo pabaigoje Ą.Tubelis ir jo komandos draugai į rūbinę ėjo nuleistomis galvomis – 91:102 patirtas pralaimėjimas prieš „Los Angeles Clippers“.

„Philadelphia 76ers“: Jadenas Springeris 15 (4/11 metimai, 5 atk. kam., 5 per. kam.), Javonte Smartas 13 (5/15 metimai), Gregas Brownas III 12 (8 atk. kam., 5 blk.) ir Louisas Kingas su Rickiu Councilu IV – po 11.

„Los Angeles Clippers“: Kobe Brownas 35 (7/10 trit., 8 atk. kam., 4 per. kam.), Xavieras Moonas 17, Keatonas Wallace'as 14.