Neįtikėtinas sugrįžimas merginų devyniolikmečių pasaulio čempionate: 32 taškų skirtumu atsilikinėjusios egiptietės nukovė kines

Sekmadienį prasidėjo antroji merginų devyniolikmečių pasaulio čempionato diena ir vyko rungtynės tarp Kinijos ir Egipto rinktinių. Egiptietės vienu metu atsilikinėjo 32 taškų skirtumu (12:44), tačiau surengė neįtikėtiną sugrįžimą ir 60:56 (5:27, 15:17, 20:8, 20:4) iškovojo pirmąją pergalę pasaulio čempionate Madride.

Egipto devyniolikmečių merginų rinktinė<br> FIBA nuotr.
 Egipto devyniolikmečių merginų rinktinės treneris<br> FIBA nuotr.

Jul 16, 2023, 3:17 PM, atnaujinta Jul 16, 2023, 5:36 PM

Pirmajame kėlinyje kinės tiesiog dominavo ir vieną akimirką buvo galima pagalvoti, kad kinės bėgs ir nubėgs (5:27).

Antrajame ketvirtyje kinės taip nebedominavo, tačiau minimaliai padidino savo turėtą pranašumą po pirmojo kėlinio (20:44).

Visgi antroji rungtynių dalis buvo visiškai kitokia ir pokalbiai per ilgąją pertrauką rūbinėje egiptietėms pravertė.

Egipto devyniolikmečių rinktinė trečiajame kėlinyje po truputį artėjo prie varžovių, o galop eidamos į ketvirtąjį kėlinį turėjo tik 12-os taškų deficitą (40:52).

Lemiamame ketvirtyje prasidėjo staigmenos.

Keli tikslūs tolimi metimai, aštrūs prasiveržimai, papildomi atkovoti kamuoliai puolime, o galop neeilinė energija.

Įspūdingai ketvirtajame kėlinyje žaidusios egiptietės kėlinį laimėjo 20:4 ir šokiravo tiek pačias kines, tiek Kinijos devyniolikmečių rinktinės sirgalius.

Egipto rinktinę į priekį vedė Jana Elalfy, kuri šiame mače pasižymėjo dvigubu dubliu – 15 taškų, 11 atkovotų kamuolių.

Egipto rinktinėje: J.Elalfy 15 (11 atk. kam.), Jana Sallman 13 (5 atk. kam.), Salma Mostafa Hassan 9 (6 atk. kam.).

Kinijos rinktinė: Duoling Hu 21 (11 atk. kam., 7 kld., Qingyang Li (15 atk. kam., 5 per. kam., 21 naud. bal.) ir Wenxia Li po 13.