Akropolio taurėje italai parklupdė Serbiją – prie pergalės rimtai prisidėjo ir buvęs žalgirietis

Graikijos sostinėje įsibėgėjo Akropolio taurės turnyras: trečiadienį savo pirmąją akistata žaidė Italijos rinktinė, kuri netikėtai palaužė Serbiją 89:88 (19:32, 25:15, 26:23, 19:18). Dieną prieš serbai nukovė šeimininkus graikus, tad viskas spręsis ketvirtadienio akistatoje, kur susigrums graikai ir italai.

Italijos rinktinėje sėkmingai žaidė dabar jau buvęs žalgirietis Achille Polonara.  <br> AFP/Scanpix nuotr.

Aug 10, 2023, 12:19 AM, atnaujinta Aug 17, 2023, 10:52 AM

Paskutinę minutę šioje akistatoje italai buvo priekyje 88:82, tačiau Nikolos Jovičiaus metimas su bauda ir Bogdano Bogdanovičiaus tritaškis leido serbams sugrąžinti intrigą, kai rezultatas buvo 88:89.

Vis dėlto, paskutinę sekundę to paties B.Bogdanovičiaus metimas po italų klaidos nebuvo tikslus ir serbai nusileido.

Italijos rinktinėje sėkmingai žaidė dabar jau buvęs žalgirietis Achille Polonara. Jis per 23 minutes pelnė 11 taškų, atkovojo 11 kamuolių ir surinko 18 naudingumo balų.

Rezultatyviau už jį pas italus žaidė tik Simone Fontecchio, įmetęs 13 taškų ir Matteo Spagnolo, pelnęs 12 taškų.

Serbijai 18 taškų rinko N.Jovičius, 14 – B.Bogdanovičius, o Vanja Marinkovičius pridėjo 12 taškų.

Pasaulio krepšinio čempionate B grupėje serbai susitiks su Pietų Sudanu, Kinija ir Puerto Riku, o italai A grupėje kovos su Dominikos Respublika, Filipinais ir Angola.