Argentinos krepšininkai neprilygo NBA krepšininkų vedamai Bahamų rinktinei

Į pasaulio krepšinio čempionatą nepatekusi Argentinos rinktinė atrankoje į olimpines žaidynes 89:101 (37:25, 16:30, 14:27, 22:19) nusileido Bahamų rinktinei.

Argentinos krepšininkai neprilygo NBA krepšininkų vedamai Bahamų rinktinei<br> FIBA nuotr.

Aug 17, 2023, 9:36 AM

Argentinos rinktinė rungtynes pradėjo susikraudami 18 taškų persvarą (33:15), tačiau jau prieš ilgąją pertrauką priekyje buvo Bahamų krepšininkai.

Po pertraukos Bahamos tik dar pagerino savo žaidimą ir šventė užtikrintą pergalę.

Nugalėtojus į priekį vedė NBA žaidėjų trio – DeAndre Aytonas, Ericas Gordonas ir Buddy Hieldas. Jie kartu pelnė 69 taškus, atkovojo 22 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 72 naudingumo balus.

20 taškų prie pergalės pridėjo antroje Prancūzijos lygoje rungtyniaujantis Travis Munningsas.

Argentiniečių gretose išsiskyrė Nicolas Brussino (21 taškas, 7 atkovoti kamuoliai, 28 naudingumo balai) ir Facundo Campazzo (18 taškų, 4 aktovoti ir 7 perimti kamuoliai, 10 rezultatyvių perdavimų, 21 naudingumo balas).

Bahamos: Ericas Gordonas 24, Buddy Hieldas 23, DeAndre Aytonas 22.

Argentina: Nicolas Brussino 21, Facundo Campazzo 18, Luca Vildoza 15.

Argentiniečiai rugpjūčio 18 dieną susitiks su Kubos rinktine. Pralaimėję ir šias rungtynes Argentinos krepšininkai netektų vilčių patekti į olimpines žaidynes.

Gyvai: nusipelniusių Lietuvos medikų apdovanojimai 2024