Amerikiečiai nepasigailėjo būsimos pasaulio čempionato varžovės grupėje Graikijos rinktinės

Pasaulio krepšinio čempionatui besirengianti pagrindinė turnyro favoritė JAV rinktinė penktadienį sužaidė dar vieną kontrolinį mačą, tačiau ir jame šventė užtikrintą pergalę. Abu Dabyje viešinti iš NBA žaidėjų sudaryta amerikiečių rinktinė 108:86 (32:17, 20:24, 34:26, 20:19) nugalėjo Graikijos krepšininkus.

JAV krepšinio rinktinė be didesnio vargo įveikė graikus.<br> AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Aug 18, 2023, 9:46 PM, atnaujinta Aug 18, 2023, 9:55 PM

Amerikiečiai jau pirmame kėlinyje susikrovė solidžią dviženklę persvarą, tačiau graikai sugebėjo po dviejų kėlinių atsilikti tik 11 taškų skirtumu – 41:52.

Bet po didžiosios petraukos JAV rinktinė įrodė savo persvarą.

JAV krepšininkai oponentus pranoko pagal atkovotus kamuolius – 49:35 bei rezultatyvius perdavimus – 26:13. Kitą vertus, amerikiečiai šiek tiek daugiau klydo – 20:17.

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai kovojo Anthony Edwardsas, per 17 minučių pelnęs 21 tašką. 13 taškų pridėjo Cameronas Johnsonas, po 11 – Jarenas Jacksonas ir Austinas Reavesas, po 10 – Mikalas Bridgesas bei Bobby Portisas, 9 – Jalenas Brunsonas.

Graikijos rinktinėje po 12 taškų surinko Panagiotis Kalaitzakis ir Nikos Rogkavopoulos. Po 11 taškų pridėjo Thomasas Walkupas ir Georgios Papagiannis, 10 – Giannoulis Larentzakis.

JAV ir Graikija susidurs ir pasaulio čempionate D grupėje. Su šiomis ekipomis kovos ir Jordanija bei Naujoji Zelandija.

Potencialiai tiek amerikiečiai, tiek graikai gali tapti Lietuvos rinktinės varžovais antrajame pasaulio čempionato etape.