Prancūzai buvo per plauką nuo gėdingo pralaimėjimo Libano rinktinei

Prancūzijos vyrų krepšinio rinktinė išvengė gėdingo pralaimėjimo prieš Libano rinktinę. Prancūzai 85:79 (19:20, 19:17, 20:22, 27:20) paskutiniajame H grupės mače šiaip ne taip įveikė Libaną.

Guerschonas Yabusele<br> FIBA nuotr.

2023-08-29 12:42, atnaujinta 2023-08-29 20:16

Prancūzų gretose rezultatyviausiai žaidė Guerschonas Yabusele. Puolėjas per 29 minutes įmetė 18 taškų (6/7 dvit., 1/2 trit., 3/4 baud.) atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, prancūzas taip pat blokavo 3 varžovų metimus ir sukaupė 25 naudingumo balus.

Libano rinktinėje nesustabdomai žaidė Waelis Arakji. Gynėjas įmetė 29 taškus (10/13 dvit., 1/4 trit., 6/8 baud.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 26 naudingumo balus.

Didžiąją dalį rungtynių prancūzai buvo besivejančių vaidmenyje. Libano rinktinė šiame susitikime pirmavo net 24 su puse minutės, o prancūzai pirmavo vos 11 minučių ir 37 sekundes. Didžioji šio laiko dalis buvo būtent ketvirtajame kėlinyje.

Ketvirtojo kėlinio metu prancūzai spurtavo 11:0 ir buvo arti to, kad susikrautų dviženklį pranašumą (74:65).

Nepaisant to, kad prancūzai spurtavo ir atitrūko nuo Libano, prancūzų varžovai vis tiek bandė kabintis į rungtynes.

Visgi tokio spurto prancūzams ir pakako, kad jie šiaip ne taip iš balos išliptų sausi ir išvengtų didžiausios gėdos Prancūzijos krepšinio istorijoje.

Prancūzijos rinktinė: G.Yabusele 18, Evanas Fournier 17 (3/5 dvit., 3/6 trit., 2/3 baud., 4 rez. perd., 6 kld., 12 naud. bal.), Nicolas Batumas (4 atk. kam., 3 rez. perd.) ir Elie Okobo (5 rez. perd, 15 naud. bal.) po 12, Isaia Cordinier 10 (5 atk. kam.).

Libano rinktinė: W.Arakji 29, Ali Haidaras 12 (6 atk. kam.), Omari Spellmanas 10 (5 atk. kam.), Sergio Darwichas (6 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Amiras Saoudas po 8.