Neįtikėtinoje dramoje Puerto Riko rinktinė išrašė pirmąjį pralaimėjimą Dominikos Respublikai Įspūdingi pasirodymai ir sumaištis grupėje

Puerto Riko rinktinė (3/1) įnešė dar daugiau sumaišties I grupėje. Puerto Riko krepšininkai 102:97 (17:12, 28:33, 24:29, 33:23) įrašė pirmąjį pralaimėjimą Dominikos Respublikos (3/1) krepšininkams.

Tremontas Watersas<br> FIBA nuotr.

2023-09-01 18:03, atnaujinta 2023-09-01 18:12

Po šios Puerto Riko pergalės I grupėje visos keturios rinktinės yra iškovojusios po 3 pergales ir patyrusios po 1 pralaimėjimą.

Šiame mače buvo užfiksuoti neįtikėtini pasirodymai.

Nugalėtojų Puerto Riko krepšininkų gretose tiesiog siautė Tremontas Watersas, kuris pelnė 37 taškus (7/13 trit., 4/9 dvit., 8/8 baud.) atliko 11 rezultatyvių perdavimų, sugriebė 7 atšokusius kamuolius, perėmė 4 kamuolius ir surinko net 43 naudingumo balus.

Dominikos Respublikos gretose nesustabdomas buvo Karlas-Anthony Townsas. NBA žvaigždė į Puerto Riko krepšį įmetė 39 taškus (9/16 dvit., 4/11 trit., 9/9 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir sukaupė 38 naudingumo balus.

Pirmasis mačo kėlinys buvo sėkmingesnis Puerto Riko rinktinei, kuri jau nuo pat pirmųjų kėlinio minučių šovė į priekį ir susikrovė pranašumą, kurį pavyko išlaikyti iki pat ketvirčio pabaigos (17:12).

Antrojo kėlinio pradžioje abi rinktinės keitėsi sėkmingais epizodais, tačiau įpusėjus kėliniui Puerto Riko rinktinė šokiravo dominikiečius, kuomet susikrovė dviženklį pranašumą (37:21).

Visgi K.Townso vedama Dominikos Respublikos rinktinė surengė įspūdingą spurtą 8:24, kas leido į ilgąją pertrauką eiti išlyginus mačo rezultatą (45:45).

Sėkminga dominikiečių banga tęsėsi ir trečiajame kėlinyje, kur praktiškai visą kėlinį dominavo būtent Dominikos Respublikos rinktinė. Likus vienai minutei iki trečiojo kėlinio pabaigos dominikiečiai pirmavo net 11 taškų skirtumu (61:72), tačiau Tremonto Waterso šou kėlinio pabaigoje Puerto Riko rinktinei leido sumažinti varžovų pranašumą iki 5 taškų (69:74).

Ketvirtajame kėlinyje vyko tikra drama. Didžiąją pirmąją ketvirtojo kėlinio dalį pirmavo dominikiečiai, tačiau įpusėjus ketvirčiui Puerto Rikas persvėrė rungtynių rezultatą savo naudai (86:84), o po to, kai Puerto Rikas išsiveržė į priekį, Dominikos Respublika paprašė minutės pertraukėlės, po kurios ir toliau vyko arši kova.

Abi rinktinės keitėsi sėkmingais epizodais, o likus 39 sekundėms iki mačo pabaigos rezultatas buvo lygus, tačiau George‘as Condittas blokavo Victoro Lizo metimą, o kitoje aikštelės pusėje tritaškį smeigė Johnas Hollandas (98:95).

Dominikos Respublikai galop savo taškais atsakyti nepavyko. K.Townsas bandė lyginti rezultatą, kuomet šveitė tritaškį į varžovų krepšį, tačiau jam pataikyti nepavyko, o po to buvo taikoma pražangų taktiką.

Visus baudos metimus pataikę ir apsigynę Puerto Riko krepšininkai įrašė pirmąjį pralaimėjima Dominikos Respublikai bei šventė pergalę (102:97).

Puerto Rikas: Tremontas Watersas 37 (7/13 trit., 4/9 dvit., 8/8 baud., 11 rez. perd., 7 atk. kam., 4 per. kam., 43 naud. bal.), George’as Condittas 18 (7 atk. kam., 21 naud. bal.), Jordanas Howardas 11 (5 rez. perd.), Christopheris Ortizas (6 atk. kam.) ir Isaiah Pineiro po 10.

Dominikos Respublika: Karlas-Anthony Townsas 39 (9/16 dvit., 4/11 trit., 9/9 baud., 10 atk. kam., 38 naud. bal.), Andresas Felizas 22 (4/4 trit., 3/4 dvit., 4/4 baud., 8 rez. perd., 34 naud. bal.), Lesteris Quinonesas 13, Jeanas Montero 12 (5 rez. perd.).