Vokietija toliau nenugalima – antrąjį pasaulio čempionato etapą pradėjo triuškinančia pergale

Užtikrinta pergale antrąjį pasaulio krepšinio čempionato etapą pradėjo Vokietijos rinktinė. Po pertraukos nutolę vokiečiai sutriuškino antrąjį pralaimėjimą patyrusius Sakartvelo krepšininkus.

Vokietija kovoja su Sakartvelo krepšininkais.<br>FIBA nuotr.

Sep 1, 2023, 11:22 AM, atnaujinta Sep 1, 2023, 1:34 PM

Vokietija laimėjo dvikovą 100:73 (22:16, 21:25, 27:16, 30:16)

Sakartvelas rimčiau varžovams priešinosi tik pirmus du kėlinius.

Pirmoje mačo pusėje aikštėje vyko apylygė kova. Nors antrajame kėlinyje Vokietija turėjo aštuonių taškų deficitą, bet sėkmingas spurtas leido kartvelams po dviejų ketvirčių pirmauti 40:39.

Viskas pasikeitė po ilgosios pertraukos – Vokietija įjungė aukštesnį režimą ir ėmė žaibiškai toli nuo varžovų.

Vokietija į antrąjį etapą žengė nepatyrusi nė vieno pralaimėjimo – vokiečiai 81:63 pranoko Japoniją, 85:82 palaužė Australiją ir 101:75 sutriuškino Suomiją.

Tuo metu Sakartvelas į antrąjį etapą atsivežą dvi pergales ir vieną pralaimėjimą – 85:60 nugalėtas Žaliasis Kyšulys, 70:59 pranokta Venesuela ir 97:68 nusileista Slovėnijai.

K grupėje taip pat kovojančios Slovėnijos ir Australijos rinktinės į tarpusavio mūšį stos 15 val. 10 min.

Vokietija: Maodo Lo 18, Dennisas Schroederis 16, Moritzas Wagneris 14.

Sakartvelas: Sandro Mamukelašvilis 19, Goga Bitadzė 15, Tornikė Šengelija 12.