Įspūdingu pasirodymu pažymėtame mače – pergalingas „Partizan“ startas Supertaurėje

Belgrado „Partizan“ Adrijos lygos Supertaurės ketvirtfinalyje 89:78 (25:25, 26:18, 16:24, 22:11) įveikė Belgrado „Mega MIS“ komandą ir pateko į turnyro pusfinalį.

Jamesas Nunnally ir Zachas LeDay'us<br> Scanpix nuotr.

2023-09-18 18:14

Didžiąją mačo dalį vyravo intriga, tačiau ketvirtajame kėlinyje aukštesnę pavarą įjungę „Partizan“ krepšininkai galop įveikė „Mega Mis“ ir užsitikrino vietą kitame Adrijos lygos Supertaurės etape.

„Partizan“ ekipoje rezultatyviausiai sužaidė Jamesas Nunnally, kuris pelnė 13 taškų (3/5 trit.), o naudingiausiai Željko Obradovičiaus ekipoje žaidė buvęs žalgirietis Zachas LeDay‘us, kuris įmetė 10 taškų (3/6 dvit.), atkovojo 4 atšokusius kamuolius ir surinko 15 naudingumo balų.

Juodai-baltų gretose įspūdingą pasirodymą surengė „Partizan“ naujokas Frankas Kaminsky, kuris aišktelėje praleido vos 8 su puse minutės, pelnė 12 taškų (5/5 dvit.) ir surinko 14 naudingumo balų.

„Mega Mis“ ekipoje rezultatyviausiai sužaidė Andrija Jelavičius, kuris pelnė 21 tašką (5/7 dvit., 3/5 trit.), išprovokavo net 10 varžovų pražangų ir sukaupė 26 naudingumo balus.