Dviženklį pranašumą iššvaisčiusi Jonavos „CBet“ iškrito iš Čempionų lygos atrankos

Jonavos „CBet“ krepšininkai nesėkmingai pradėjo savo kelionę Europoje. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai atrankoje į FIBA Čempionų lygą 78:83 (21:13, 23:22, 20:22, 14:26) nusileido Strasbūro SIG ekipai.

Srasbūro SIG ir Jonavos „CBet“ dvikova.<br> FIBA nuotr.
Ivanas Gandia-Rosa<br>bcjonava.lt nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

Sep 26, 2023, 1:31 PM, atnaujinta Sep 26, 2023, 4:12 PM

Turkijoje vykusias rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo Lietuvos klubas. Spurto 7:0 dėka jonaviečiai jau pirmajame kėlinyje įgijo svarų pranašumą.

Antrajame kėlinyje „CBet“ dar kelis kartus turėjo net 13 taškų persvarą, o į lemiamą ketvirtį Jonavos klubas žengė pirmaudami 64:57. Tačiau to nepakako.

Ketvirto kėlinio pradžioje kur kas geriau atrodė Prancūzijos klubas ir sužaidus pusę ketvirčio Mike‘ui Lewisui užsidirbus nesportinę pražangą SIG ekipa pirmą kartą išsiveržė į priekį – 69:67.

Nepaisant sunkaus momento, Jonavos krepšininkai rankų nesudėjo ir prasidėjus paskutinei rungtynių minutei vėl išsiveržė į priekį. Likus žaisti . Likus žaisti 45 sekundes po Edvino Šeškaus perdavimo Strahinja Micovicius pataikė tolimą metimą ir suteikė „CBet“ ekipai 2 taškų persvarą 78:76.

Deja persvaros išlaikyti nepavyko. Philas Boothas pataikė dvitaškį, o Tauras Jogėla tuo pačiu metu užsidirbo pražangą prieš Paulą Lacombe‘ą ir Strasbūro klubas susigrąžino pranašumą 79:78.

Likus rungtyniauti 11 sekundžių Ivano Gandlo metimas buvo blokuotas, o vėliau iš S.Micoviciaus buvo pavogtas kamuolys ir pergalę iškovojo SIG ekipa.

Naudingiausiai „CBet“ gretose rungtyniavo S.Micovicius. Serbas per 32 minutes surinko 19 taškų (6/7 dvit., 2/4 trit., 1/2 baud.), 8 atkovotus kamuolius, 4 klaidas ir 20 naudingumo balų.

„CBet“: Strahinja Micovicius 19, Michaelas Hughes 12, Edvinas Šeškus 10.

SIG: Leo Cavaliere 18, Chaundee Brownas 17, Philas Boothas 16.

Nepaisant pralaimėjimo, Jonavos klubas šiemet žais Europinėse varžybose. V.Šeškaus auklėtiniai varžysis FIBA Europos taurės varžybose.

Kitame etape nugalėtojai susitiks su Kauhajokio „Karhubasket“ (Suomija) ir Ness Zionos „Ironi“ (Izraelis) poros nugalėtojais.

„CBet“ ekipa vietines pirmenybes pradėjo dvejomis pergalėmis. Jonaviškiai 94:77 įveikė Kėdainių „Nevėžį-Optibet“ ir 82:79 laimėjo prieš Mažeikių „M Basket „ ekipą.

Tuo tarpu Strasbūro ekipa vietines Prancūzijos pirmenybes pradėjo viena pergale ir vienu pralaimėjimu. Pirmojoje dvikovoje 71:57 įveikė Nantero ekipą, o antrame susitikime 80:87 nusileido Limožo komandai.