M. Blaževičius buvo rezultatyvus, o jo ekipa iškovojo bilietą į paskutinį FIBA Čempionų lygos atrankos etapą Finale susitiks su Jonavos ekipos skriaudikais

Po dramatiškos kovos – rezultatyviai žaidusio Mareko Blaževičiaus atstovaujamas Santjago De Kompostelos „Obradoiro CAB“ 74:66 (22:21, 10:19, 19:11, 23:15) įveikė Varšuvos „Legia“ ir tęs savo žygį FIBA Čempionų lygos atrankoje.

Marekas Blaževičius<br>FIBA nuotr.

2023-09-28 22:56, atnaujinta 2023-09-28 23:03

M.Blaževičius šiame mače aikštelėje praleido 14 minučių ir pelnė 9 taškus (2/5 dvit., 5/7 baud.), atkovojo 2kamuolius bei surinko 5 naudingumo balus.

Kone du su puse kėlinio atsilikinėjusi Ispanijos ekipa trečiajame kėlinyje priartėjo prie savo varžovų, o galop ketvirčio pabaigoje išlygino rezultatą (51:51).

Ketvirtąjį kėlinį Santjago De Kompostelos ekipa pradėjo spurtu 9:1 ir po truputį tolo nuo varžovų 60:52, tačiau savo spurtu 1:6 atsakė ir „Legia“, tad įpusėjus ketvirtajam kėliniui nebuvo aišku, kas žengs į tolimesnį FIBA Čempionų lygos atrankos etapą (61:58).

Visgi lemiamą atkarpą geriau sužaidė M.Blaževičiaus atstovaujama Ispanijos ekipa, kuri galop mačą laimėjo 74:66 iš pateko į tolimesnį varžybų atrankos etapą, kuriame susitiks su Jonavos „CBet“ nuskriaudusia Strasbūro SIG ekipa.

Santjago De Kompostelos komandoje rezultatyviausiai žaidė Ericas Washingtonas, kuris pelnė 17 taškų (4/8 dvit., 3/3 trit.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir sukaupė 17 naudingumo balų.

Varšuvos ekipoje didžiausią galvos skausmą M.Blaževičiaus ekipai kėlė Christianas Vitalas, kruis įmetė 17 taškų (2/4 dvit., 4/9 trit., 1/2 baud.), atkovojo 4, perėmė 5 kamuolius ir surinko 18 naudingumo balų.