Dramatiškai pratęsimą išplėšusi „Barcelona“ iškovojo sunkią pergalę

„Barcelona“ krepšininkai Ispanijos krepšinio čempionate iškovojo sunkią pergalę. Roko Jokubaičio atstovaujamas klubas išvykoje 84:83 (19:18, 15:7, 16:23, 22:24, 12:11) po pratęsimo įveikė „Palencia“.

N. Laprovittola<br> Scanpix nuotr.

2023-09-29 22:42, atnaujinta 2023-09-29 22:49

„Barcelona“ komanda buvo arti pralaimėjimo ketvirtajame kėlinyje, tačiau Nicolas Laprovittola įspūdingai išplėšė pratęsimą.

Likus rungtyniauti 2 sekundes katalonai atsilikinėjo 69:72, o N.Laprovittola stojo mesti du baudos metimus. Pirmąjį pataikęs argentinietis specialiai nepataikė antrojo metimo, tačiau pats atsikovojo kamuolį ir pelnęs du taškus išplėšė pratęsimą.

Pratęsimo metu likus rungtyniauti kiek daugiau nei minutę laiko Yannickas Franke ir Tomašas Satoransky apsikeitė dviem taikliais tolimais metimais ir švieslentei rodant, kad liko žaisti 28 sekundes, „Barca“ pirmavo 82:81.

Tuomet Y.Franke sugebėjo išprovokuoti pražangą ir pataikęs abu metimus išvedė šeimininkus į priekį, bet likus rungtyniauti 4 sekundes tuo pačiu atsakė N.Laprovittola. Y.Franke turėjo progą išplėšti pergalę, tačiau jo tolimas metimas skriejo pro šalį.

„Barcelona“ įžaidėjas Rokas Jokubaitis per 11 minučių surinko 4 taškus (1/1 dvit., 2/2 baud.), 2 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, 2 klaidas ir 7 naudingumo balus.

Nugalėtojus į priekį vedė N.Laprtovittola. Gynėjas pelnė 20 taškų (2/3 dvit., 3/5 trit., 7/8 baud.), atkovojo, prarado ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir surinko 26 naudingumo balus.

Šeimininkų gretose naudingiausias buvo Brandonas Brownas, kuris surinko 21 tašką (5/8 dvit., 2/3 trit., 5/6 baud.), 1 atkovotą ir 1 perimtą kamuolį, 2 klaidas, 5 rezultatyvius perdavimus ir 20 naudingumo balų.

„Palencia“: Brandonas Brownas 21, Yannickas Franke 19, Mattas Haarmsas 13.

„Barcelona“: Willy Hernangomezas 21, Nicolas Laprovittola 20, Alexas Abrinesas ir Joelis Parra po 9.