Žiaurus „Panathinaikos“ pažeminimas – Supertaurėje per du pirmus kėlinius įmetė 11 taškų

Neįtikėtiną pergalę Graikijos Supertaurės finale šeštadienį iškovojo Pirėjo „Olympiakos“ klubas, kuris 75:51 (4:16, 7:21, 23:19, 17:19) sutriuškino etatinį oponentą Atėnų „Panathinaikos“. Tai pirmasis sezono trofėjus.

Erginas Atamanas gavo antausį nuo „Olympiakos“.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Sep 30, 2023, 10:41 PM, atnaujinta Sep 30, 2023, 11:29 PM

Ergino Atamano kariauna atrodė tragiškai per pirmuosius du kėlinius: nepataikė iš niekur, o ilsėtis išėjo atsilikdama net 11:37, o antrame kėlinyje rezultatas buvo 4:32. Tad taurės likimas buvo aiškus jau po 20 minučių kovos.

Prie „Panathinaikos“ vairo vasarą stojęs E.Atamanas buvo sugniuždytas. Šiam mačui jis nepasiėmė į sudėtį graikų klubui atstovaujančio lietuvio Mariaus Grigonio.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Giannoulis Larentzakis, kuris per 20 minučių surinko 20 taškų. Isaiah Canaanas pridėjo 12, Nikola Milutinovas ir Kostas Papanikolaou įmetė po 10.

Pralaimėjusiems Juancho Hernangomezas pelnė 15 taškų, Jerianas Grantas pridėjo 14.

Jau kitą penktadienį abi ekipos susigrums Atėnuose dar kartą – tai bus startinis Eurolygos mačas.