Pablo Laso pergalingai sugrįžo į Eurolygą

Į Eurolygą sugrįžęs Pablo Laso ir jo treniruojama Miuncheno „Bayern“ (1/0) ekipa naująjį tarptautinį sezoną pradėjo pergalingai.

Pablo Laso.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Oct 5, 2023, 9:22 PM, atnaujinta Oct 6, 2023, 12:18 AM

Ketvirtadienį bavarų klubas namuose 80:68 (19:17, 17:27, 25:7, 19:17) pranoko Berlyno ALBA (0/1) krepšininkus.

Nuo pat akistatos pradžioje Miunchene užvirė spurtų žaidimas.

Pirmąją sėkmingą atkarpą surengė aikštės šeimininkai, kurie sėkmingai pradėjo akistatą nutoldami nuo varžovų 8:2.

Vis dėlto tada ALBA surengė ne ką mažiau įspūdingą atkarpą ir žaibiškai aplenkė varžovus – 13:10. Į varžovų spurtą kėlinio pabaigoje „Bayern“ atsakė savąja sėkminga atkarpa ir po pirmojo kėlinio Pablo Laso auklėtiniai pirmavo 19:17.

Antrajame kėlinyje žaidimas jau vyko pagal ALBA scenarijų – ketvirčio pradžioje rezultatą persvėrę svečiai įsismagino ir įgijo dviženklį pranašumą. Užtikrintas žaidimas leido Berlyno ekipai į ilgąją pertrauką išeiti pirmaujant 44:36.

Po pertraukos „Bayern“ priminė apie save – surengė atkarpą 8:0 ir išlygino skaičius švieslentėje 44:44.

Sėkmingo ketvirčio starto įkvėpta P.Laso kariauna neketino sustoti – toliau siautėjo aikštėje ir prieš pat trečiojo kėlinio pabaiga jau džiaugėsi dviženkliu pranašumu. Varžovų arčiau nebeprisileidę aikštės šeimininkai nužingsniavo pergalės link.

Praėjusiame Eurolygos sezone abi komandos liko už atkrintamųjų varžybų borto – tiek „Bayern“, tiek ir ALBA iškovojo po 11 pergalių ir patyrė jo 23 pralaimėjimus.

Tai lėmė, kad šios komandos pasidalino 15–16 vietas.

„Bayern“: Sylvainas Francisco 17, Isaacas Bonga 11, Leandro Bolmaro ir Devinas Bookeris po 10.

ALBA: Louisas Olinde ir Johannesas Thiemannas po 12, Mattas Thomasas 11.

„Lietuva tiesiogiai“: prezidento rinkimai – ko nemato Vilniaus burbulas?