Ž. Obradovičius ir „Partizan“ sudegė Tel Avivo pragare

Pergalingai naująjį Eurolygos sezoną pradėjo Tel Avivo „Maccabi“ (1/0) ekipa. Izraelio klubas ketvirtadienį namuose 96:81 (27:16, 28:27, 19:15, 22:23) pranoko legendinio Željko Obradovičiaus treniruojamus Belgrado „Partizan“ (0/1) krepšininkus.

Ž.Obradovičius.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Oct 5, 2023, 8:57 PM, atnaujinta Oct 6, 2023, 12:17 AM

Jautį už ragų aikštės šeimininkai griebė nuo pat pirmųjų rungtynių minučių ir anksti įgijo dviženklį pranašumą.

„Maccabi“ pirmajame kėlinyje vedė siautėjęs Lorenzo Brownas – gynėjas vien per pirmąjį ketvirtį įmetė 13 taškų ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Antrajame kėlinyje „Maccabi“ toliau išlaikė savo pranašumą, tačiau aikštės šeimininkus pasitiko netikėtas ginklas.

Itin sėkmingai į žaidimą įsijungė ir antrajame ketvirtyje „Partizan“ tempti pradėjo Aleksa Avramovičius.

Kovingasis serbas pirmoje rungtynių pusėje įmetė net 20 taškų, bet jo atstovaujama Belgrado ekipa į ilgąją pertrauką išėjo atsilikdama 43:55.

Vis dėlto antroje mačo pusėje serbui jau buvo aplaužyti sparnai, o įsismaginusi „Maccabi“ nurūko į priekį ir pergalingai pradėjo naująjį Eurolygos sezoną.

Primename, kad praėjusiame sezone „Maccabi“ iškovojo 20 pergalių ir patyrė 14 pralaimėjimų. Tai lėmė, kad komanda į atkrintamąsias varžybas žengė iš penktosios pozicijos.

Jose „Maccabi“ po atkaklios kovos serijoje iki trijų pergalių 2:3 nusileido „Monaco“ ekipai.

Tuo metu „Partizan“ pernai taip pat iškovojo 20 pergalių ir patyrė 14 pralaimėjimų (šeštoji vieta).

Atkrintamosiose varžybose Željko Obradovičiaus auklėtiniai dramatiškai 2:3 krito po vėliau čempione tapusios Madrido „Real“ ekipos kojomis.

„Maccabi“: Lorenzo Brownas 22, Romanas Sorkinas ir Joshas Nebo po 14.

„Partizan“: Aleksa Avramovičius 24, Kevinas Punteris ir Perry Dozieris po 11.