Pirmasis niuksas: „Monaco“ krito prieš „Valencia“ D. Motiejūnas sužaidė neblogą mačą

Valensijos „Valencia Basket“ (1/0) išrašė pirmąjį niuksą praėjusio sezono Eurolygos bronzos medalių nugalėtojams „Monaco“ (0/1). Ispanijos klubas 70:65 (17:20, 22:18, 14:13, 17:14) įveikė Donato Motiejūno atstovaujama Prancūzijos ekipą.

Donatas Motiejūnas<br>G. Bitvinsko nuotr.

Oct 6, 2023, 9:01 PM, atnaujinta Oct 7, 2023, 9:47 AM

D.Motiejūnas aikštelėje praleido 23,5 minutės ir pelnė 8 taškus (3/5 dvit., 0/1 trit., 2/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 9 naudingumo balus.

Monako ekipą į neviltį varė iš Bolonijos į Valensiją persikėlęs Semi Ojeleye, kuris pelnė 19 taškų (3/7 dvit., 3/4 trit., 4/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir sukaupė net 24 naudingumo balus.

Kone visa dvikova tarp „Valencia Basket“ ir „Monaco“ ekipų klostėsi taškas į tašką, tačiau lemiamu metu šaltesnius nervus parodė ispanai.

Mike‘as Jamesas ketvirtajame kėlinyje, kuomet pataikė tolimą metimą, išvedė „Monaco“ ekipą į priekį 61:63, tačiau buvęs žalgirietis Brandonas Daviesas išlygino mačo rezultatą, o Chrisas Jonesas pataikė itin svarbų tritaškį ir išvedė „Valencia Basket“ į priekį (66:63).

Per likusį laiką Monako ekipai užpulti nepavyko, o Valensijos krepšininkai taškus rinkosi baudos metimais. S.Ojeleye ir Stefanas Markovičius susimetė pigius taškus nuo baudų metimų atžymos ir leido Valensijos klubui pirmauti (70:63). Per likusį laiką baudomis varžovų pranašumą sušvelnino Elie Okobo 70:65 ir pirmąją pergalę naujojo sezono Eurolygoje šventė „Valecia Basket“ klubas.

„Valencia Basket“: Semi Ojeleye 19 (7 atk. kam., 24 naud bal.), Chrisas Jonesas 14 (3/4 trit.), Damienas Inglisas 9 (6 atk. kam.).

„Monaco“: Mike‘as Jamesas 21 (3/9 trit., 7 rez. perd., Elie Okobo 17 (4/7 trit.), Donatas Motiejūnas ir Johnas Brownas po 8.