Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (1/1) krepšininkai iškovojo pirmąją pergalę šio sezono Europos taurėje. Lietuvos ekipa namuose 84:74 (23:20, 20:16, 18:23, 23:15) įveikė Salonikų „Aris“ (0/2) ekipą iš Graikijos.

„7bet-Lietkabelis“ atidarė pergalių sąskaitą Europos taurėje – Panevėžyje susitvarkė su „Aris“ <br>„7bet-Lietkabelis“ nuotr.
Pirmosios „7bet-Lietkabelio“ rungtynės Panevėžyje – pirmasis mačas prieš „Aris“<br>Betsafe-LKL nuotr.

Oct 10, 2023, 6:29 PM, atnaujinta Oct 11, 2023, 8:04 AM

Įpusėjus pirmajam kėliniui panevėžiečiai po Lipkevičiaus tritaškio įgijo devynių taškų pranašumą (18:9), bet varžovai neleido nutolti ir jau pirmąją antro ketvirčio minutę mažino atsilikimą iki minimalaus (23:22).

Atkakli kova vyko ir toliau, bet kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę šeimininkai į pertrauką nusinešė plius septynis (43:36). Per pirmąją mačo pusę „7bet-Lietkabeliui“ Orelikas pelnė 12 taškų.

Po trečiojo kėlinio Panevėžio ekipa pirmavo dviem taškais (61:59). Įpusėjus ketvirtam kėliniui po Oreliko tritaškiau ir Lipkevičiaus baudos metimo „7bet-Lietkabelis“ įgijo dviženklę persvarą (69:59). Likus mažiau nei trims minutėms Salonikų klubo treneris Ioannis Kastritis gavo dvi technines ir buvo pašalintas iš rungtynių.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Lietuvos rinktinės snaiperis Deividas Sirvydis. 23-ejų krepšininkas per 33 minutes surinko 21 tašką (4/5 dvit., 2/7 trit., 7/10 baud.), 2 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus ir 16 naudingumo balų.

Naudingiausiai „7bet-Lietkabelio“ gretose rungtyniavo Gediminas Orelikas. Puolėjas pelnė 19 taškų (1/1 dvit., 4/7 trit., 5/6 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 25 naudingumo balus.

„7bet-Lietkabelis“: Deividas Sirvydis 21, Gediminas Orelikas 19, Nikola Popovičius 13.

„Aris“: Vassilis Toliopoulos 19, Silvio Samuelis De Sousa 16, Roberto Tremaine Gallinatas 15.

Panevėžiečiai pirmose rungtynėse išvykoje 65:76 nusileido Podgoricos „Buducnost“ ekipai.

„Aris“ krepšininkai Europos taurės sezoną pradėjo namuose 66:82 nusileisdami „Gran Canaria“ ekipai.

Tai buvo pirmosios komandų tarpusavio rungtynės istorijoje.

Gyvai: UŽT komentarai apie pokyčius ūkio sektoriuje, darbo rinkoje