„Partizan“ atidarė pergalių sąskaitą Eurolygoje

Željko Obradovičiaus treniruojama Belgrado „Partizan“ (1/1) ekipa iškovojo pirmąją pergalę naujojo sezono Eurolygoje.

Ž.Obradovičius.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Oct 12, 2023, 9:02 PM, atnaujinta Oct 12, 2023, 11:28 PM

Ketvirtadienį Belgrado klubas svečiuose 88:62 (17:13, 26:16, 29:19, 16:14) pranoko Vilerbano ASVEL krepšininkus.

Akistata prasidėjo apylygiu komandų žaidimu. Visgi pirmojo ketvirčio pabaigoje kiek labiau sekėsi svečiams iš Belgrado, kurie po pirmųjų dešimties minučių įgijo nežymų pranašumą 17:13.

Antrajame kėlinyje „Partizan“ dar labiau griebė akistatos kontrolę į savo rankas – Ž.Obradovičiaus kariauna įgijo dviženklį pranašumą ir į ilgąją pertrauką išėjo ilsėtis pirmaudama 43:29.

Po pertraukos svečiai iš Belgrado įjungė dar aukštesnę pavarą ir nutoldami nuo varžovų atidarė savo pergalių sąskaitą Eurolygoje

.Tiek ASVEL, tiek ir „Partizan“ pirmajame ture liko be pergalių.

Vilerbano komanda svečiuose 73:94 nusileido Belgrado „Crvena zvezda“, o „Partizan“ išvykoje 81:96 turėjo pripažinti Tel Avivo „Maccabi“ pranašumą.

„Partizan“: Jamesas Nunnally 17, Zachas LeDay'us 13, Alenas Smailagičius 12, Kevinas Punteris 11.

ASVEL: Frankas Jacksonas 16, Timothe Luwawu-Cabarrot 10, Mike'as Scottas 9.