G. Yabusele surengė karjeros šou, o „Real“ sutriuškino „Anadolu Efes“

Savo sėkmingą pasirodymą naujajame Eurolygos sezone tęsia čempionės titulą ginanti Madrido „Real“ (2/0) ekipa.

G.Yabusele surinko net 39 naudingumo balus.<br>ZP/Scanpix nuotr.
Dž.Musa.<br>G.Bitvinsko nuotr.

2023-10-12 20:24, atnaujinta 2023-10-12 23:18

Ketvirtadienį Madrido klubas išvykoje 103:80 (26:24, 29:17, 25:19, 23:20) sutriuškino vis dar be pergalės liekančius Stambulo „Anadolu Efes“ (0/2) krepšininkus.

Rungtynės startavo abiejų komandų spurtais – akistatą sėkmingiau pradėjo dviženkliu pranašumu atitrūkusi „Real“, bet pirmojo kėlinio pabaigoje „Anadolu Efes“ spurtavo net 15:0 ir po pirmųjų dešimties minučių atsiliko 24:26.

Pirmasis kėlinys virto „Real“ prancūzo Guerschono Yabusele'es šou. Jis vien per pirmąjį kėlinį įmetė 16 taškų, atkovojo 5 kamuolius ir surinko net 24 naudingumo balus.

Antrajame kėlinyje puolėjas iš Prancūzijos kiek aprimo, bet „Real“ net neketino sustoti – nauja svečių puolimo banga leido jiems po dviejų kėlinių pirmauti 55:41.

Po pertraukos „Real“ visiškai perėmė akistatos iniciatyvą ir triuškindami varžovus ėmė mėgautis žaidimu – po trijų kėlinių pirmavo jau 20 taškų skirtumo, o ketvirtasis kėlinys liko tik formalumu.

„Real“ į priekį vedęs G.Yabusele iš viso surinko net 39 naudingumo balus ir sužaidė naudingiausias karjeros rungtynes Eurolygoje (22 taškai (3/4 dvit., 3/3 trit., 7/7 baud.), 8 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai).

Praėjusiame ture šioms komandoms sekėsi skirtingai.

„Real“ svečiuose startavo pergalingai – 79:77 palaužė Vitorijos „Baskonia“ krepšininkus. Tuo metu „Anadolu Efes“ Eurolygoje startavo nesėkmę – nusileido „Barcelona“ ekipai 74:91.

„Anadolu Efes“: Dariusas Thompsonas 20, Rodrigue'as Beaubois 19.

„Real“: Guerschonas Yabusele 22, Fabienas Causeuras 18, Facundo Campazzo 15.