T. Sedekerskis dvigubu dviženkliu prisidėjo prie „Baskonia“ pergalės Berlyne

Tadas Sedekerskis ir jo atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (1/1) ekipa paragavo pergalės skonio naujojo sezono Eurolygoje.

T.Sedekerskis.<br>G. Bitvinsko nuotr.

Oct 12, 2023, 9:01 PM, atnaujinta Oct 12, 2023, 11:29 PM

Ketvirtadienį baskų klubas išvykoje 91:86 (25:21, 26:26, 25:14, 15:25) palaužė Berlyno ALBA (0/2) krepšininkus.

T.Sedekerskis šioje akistatoje pasižymėjo įmesdamas 11 taškų (4/8 dvit., 1/1 trit.), atkovodamas net 13 kamuolių ir atlikdamas 2 rezultatyvius perdavimus. Lietuvis surinko 21 naudingumo balą.

Aikštėje nuo pirmųjų minučių užvirė atkakli kova taškas į taką – komandos keitėsi sėkmingomis atakomis ir nė vienai iš jų nepavyko įgyti labiau apčiuopiamo pranašumo.

Antrojo kėlinio pradžioje kiek geriau sekėsi „Baskonia“ klubui, kuris įpusėjus ketvirčiui buvo įgijęs 8 taškų pranašumą, bet ALBA neleido priešininkams nutolti ir po pirmos pusės atsiliko vos keturiais taškais – 47:51.

Po pertraukos „Baskonia“ pirmą kartą rungtynių metu įgijo dviženklį pranašumą ir ėmė dominuoti aikštėje.

Prieš ketvirtąjį kėlinį svečiai buvo priekyje 76:61.

Lemiamo kėlinio metu ALBA bandė stoti į lemiamą šturmą ir sumažino atsilikimą iki vienženklio, aikštės šeimininkams buvo pavykę priartėti vos iki vienos metimo, bet svarbiausiu metu atsilaikiusi „Baskonia“ šventė pergalę.

Tiek ALBA, tiek ir „Baskonia“ pirmajame Eurolygos ture patyrė pralaimėjimus – Berlyno klubas 68:80 nusileido Miuncheno „Bayern“, o „Baskonia“ 77:79 krito po Madrido „Real“ kojomis.

ALBA: Timas Schneideris 17, Johannesas Thiemannas 13, Gabriele Procida 12, Louisas Olinde 11.

„Baskonia“: Codi Milleris-McIntyre'as 17, Chima Moneke 15, Tadas Sedekerskis 11.