D. Motiejūno susižeidimu paženklintame mače „Monaco“ neturėjo šansų prieš „Virtus“

Donato Motiejūno atstovaujama Monako „Monaco“ (0/2) namuose neturėjo vilčių prieš pirmąją pergalę šio sezono Eurolygoje iškovojusią Bolonijos „Virtus“ (1/1). Praėjusio sezono trečiosios vietos nugalėtojai 59:83 (15:23, 18:25, 15:22, 11:13) nepasipriešino Luca Banchi auklėtiniams.

Donatas Motiejūnas<br> IMAGO/Scanpix nuotr.

Oct 13, 2023, 7:29 PM, atnaujinta Oct 13, 2023, 11:03 PM

Šiame susitikime D.Motiejūnas aikštelėje praleido 15 minučių, per kurias pelnė 7 taškus (3/8 dvit., 0/1 trit., 1/5 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas ir sukaupė 10 naudingumo balų.

Negana to, lietuviui po susidūrimo su Bryantu Dunstonu buvo prakirstas antakis, iš kurio pasruvo kraujas, o pačiam B.Dunstonui nieko nenutiko.

„Monaco“ gretose vos vienintelis Mike‘as Jamesas surinko dviženklį skaičių taškų. Gynėjas pelnė 14 taškų (2/6 dvit., 2/5 trit., 4/9 baud.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 8 varžovų pražangas ir surinko 11 naudingumo balų.

„Monaco“ šiame mače dvitaškius metė vos 40,5 proc. (17/42), tritaškius 18,2 proc. (4/22) ir baudos metimus metė vos 52 proc. (13/25) tikslumu.

„Virtus“ gretose rezultatyviausiai žaidė Iffe Lundbergas. Į Italijos klubo rotaciją grįžęs gynėjas pelnė 14 taškų (3/6 dvit., 2/3 trit., 2/4 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir sukaupė 14 naudingumo balų.

Į duobę Prancūzijos klubas krito jau pirmajame kėlinyje, kuomet jį pralaimėjo beveik dviženkliu skirtumu (15:23).

Antrasis kėlinys buvo ir toliau „Virtus“ rankose. L.Banchi auklėtiniai ir toliau neatleido gazo pedalo bei didino savo pranašumą, kuris einant į ilgąją pertrauką tapo solidus (33:48).

Trečiajame kėlinyje „Monaco“ žvaigždynui nepavyko demonstruoti geresnio krepšinio ir trečiąjį ketvirtį 15:22 laimėję „Virtus“ krepšininkai triuškino aikštelės šeimininkus (70:48).

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas, kur Latvijos rinktinės stratego vadovaujama Italijos ekipa minimaliai padidino savo pranašumą ir be pergalių šiame Eurolygos sezone paliko praėjusio sezono bronzos medalių nugalėtoją „Monaco“ ekipą (59:83).

„Monaco“: Mike‘as Jamesas 11, Matthew Strazelis 9 (2/2 dvit., 1/5 trit.) ir Donatas Motiejūnas, Donta Hallas (5 atk. kam.) ir Petras Cornelie (2/4 dvit., 1/4 trit.) po 7.

„Virtus“: Iffe Lundbergas 14, Marco Belinelli 13 (1/2 dvit., 3/6 trit., 2/3 baud.), Tornikė Šengelija (2/4 dvit., 2/5 trit., 2/2 baud., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 18 naud. bal.) ir Jaleenas Smithas (4/5 trit.) po 12.