R. Jokubaičio spindesys: tapo rezultatyviausiu ir naudingiausiu „Barcelona“ žaidėju pergalingose rungtynėse

Roko Jokubaičio atstovaujama „Barcelona“ (4/1) ekipa Ispanijos krepšinio čempionate nuskynė dar vieną pergalę.

R.Jokubaitis.<br>G. Bitvinsko nuotr.

Oct 15, 2023, 9:42 PM, atnaujinta Oct 15, 2023, 9:45 PM

Sekmadienį Katalonijos klubas išvykoje 83:73 (18:14, 14:23, 24:22, 27:14) pranoko Las Palmo „Gran Canaria“ (2/3) krepšininkus.

R.Jokubaitis šiose rungtynėse spindėjo ryškiausiomis spalvomis.

Svarbiu ketvirtojo kėlinio metu komandą į priekį tempęs lietuvis per 23 minutes įmetė 14 taškų (4/7 dvit., 0/1 trit., 6/6 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 naudingumo balą.

22-ejų mažeikiškis buvo ne tik rezultatyviausias, bet ir naudingiausias „Barcelona“ komandos žaidėjas.

Jam šiose rungtynėse talkino po 11 taškų pelnę Willy Hernangomezas ir Joelis Parra.

Tuo metu aikštės šeimininkų gretose rezultatyviausiai sužaidė 18 taškų įmetęs Nicolasas Brussino.