D. Sabonis surinko dvigubą dublį, tačiau „Sacramento Kings“ po pratęsimo krito prieš „Golden State Warriors“

Domantas Sabonis ir „Sacramento Kings“ patyrė dar vieną pralaimėjimą NBA sezono pasirengimo ciklo rungtynėse. Lietuvio klubas 115:121 (38:25, 21:31, 24:27, 28:28, 4:10) po pratęsimo krito prieš praėjusį sezoną lietuvio komandą atkrintamosiose nugalėjusią „Golden State Warriors“ ekipą.

Domantas Sabonis bando blokuoti varžovo metimą<br> USA Today/Scanpix nuotr.

Oct 16, 2023, 7:31 AM, atnaujinta Oct 16, 2023, 7:32 AM

D.Sabonis buvo rezultatyviausias krepšininkas Sakramento komandoje. 211 cm puolėjas aikštelėje praleido 25 minutes, per kurias surinko dvigubą dublį. Lietuvis įmetė 19 taškų (6/9 dvit., 2/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Praėjusio sezono Eurolygos naudingiausias žaidėjas Aleksandras Vezenkovas aikštelėje praleido beveik 17 minučių, per kurias įmetė 2 taškus (1/1 dvit., 0/3 trit.) ir atkovojo 6 kamuolius.

Šiame mače „Golden State Warriors“ gretose nežaidė Stephenas Curry ir Draymondas Greenas.

Susitikimo pradžioje į priekį šovė D.Sabonio atstovaujama „Sacramento Kings“ ekipa. Aikštelės šeimininkai praėjus keturioms mačo minutėms pirmavo 23:11, o iš Sakramento komandos taškų mačo pradžioje – net 11 surinko D.Sabonis. Kėlinio viduryje rezultatyvumas sumažėjo, tačiau komandos pradėjo metimus pataikyti pirmojo ketvirčio pabaigoje, o po A. Vezenkovo atkovoto kamuolio puolime ir pelnytų taškų „Sacramento Kings“ pirmavo 13 taškų (38:25).

Antrojo kėlinio pradžia buvo sėkmingesnė „Golden State Warriors“ ekipai. „Kariai“ praėjus beveik penkioms ketvirčio minutėms sumažino D.Sabonio komandos pranašumą iki 5 taškų (41:37). Likusioje kėlinio eigoje „Sacramento Kings“ trumpam buvo susigražinę didesnį pranašumą, tačiau svečiai iki kėlinio pabaigos jį vėl sumažino ir intriga buvo gyva (59:56).

Trečiasis kėlinys buvo ypač kovingas. „Golden State Warriors“ didžiąją kėlinuko dalį pirmavo minimaliu skirtumu, tačiau aikštelės šeimininkai taip pat atsakydavo taškais ir po trečiojo kėlinio rezultatas buvo lygus (83:83).

Ketvirtasis kėlinys buvo ypač panašus, koks buvo trečias. Lemiamame ketvirtyje nė viena komanda nebuvo susikūrusi didesnio nei 5 taškų pranašumo (106:111). Po Usmano Garubos taškų „Golden State Warriors“ likus kiek daugiau nei minutei „Kariai“ pirmavo minėtu penkių taškų skirtumu, tačiau du sėkmingi aikštelės šeimininkų epizodai iš eilės nuvedė komandas į pratęsimą (111:111).

Pratęsime geriau sekėsi „Golden State Warriors“ krepšininkams, kurie papildomą laiką pradėjo spurtu 2:8 ir išsiveržė į priekį (113:119). „Sacramento Kings“ krepšininkai pratęsimo metu nebepataikė metimu, porąkart suklydo, o galop ir pralaimėjo dar vieną pasirengimo NBA sezonui mačą prieš praėjusiais metais atkrintamosiose sutiktą „Golden State Warriors“ ekipą (115:121).

„Sacramento Kings“: Domantas Sabonis 19 (11 atk. kam., 5 rez. perd.), De‘Aaronas Foxas 17 (4/7 dvit., 1/4 trit., 6 rez. perd., 5 atk. kam.), Keonas Ellisas ir Trey Lylesas po 11.

„Golden State Warriors“: Jonathanas Kuminga 28 (6/14 dvit., 1/4 trit., 13/17 baud., 6 atk. kam.), Andrew Wigginsas 20 (3/6 dvit., 3/5 trit., 5/7 baud.), Lesteris Quinonesas 18 (4/6 dvit., 2/6 trit., 4/5 baud.), Mosesas Moody 16 (2/4 dvit., 3/6 trit., 3/3 baud.), Klay Thompsonas 12 (2/6 dvit., 2/3 trit.).