Po pertraukos pabudusi „Fenerbahce“ išrašė eilinį pralaimėjimą ASVEL krepšininkams

Stambulo „Fenerbahce“ (3/1) ekipa antradienį tragiškai pradėjo Eurolygos rungtynėse namuose, tačiau atsigavę po pertraukos 101:86 (16:28, 26:27, 30:15, 29:16) nugalėjo Vilerbano ASVEL (0/4) krepšininkus.

„Fenerbahce“ namuose testuoja ASVEL krepšininkus<br> Imago/Scanpix nuotr.

2023-10-19 20:30, atnaujinta 2023-10-20 00:11

Pirmosios pergalės siekę svečiai iš Prancūzijos rungtynių pradžioje nurūko į priekį ir antrojo kėlinio viduryje turėjo 18 taškų pranašumą – 43:25.

Tačiau panašu, jog ASVEL komandai kol kas laimėti nelemta. Po pertraukos Dimitrio Itoudžio auklėtiniai į aikštę įžengė su visiškai kitokiu nusiteikimu nei pirmoje rungtynių pusėje ir „Fenerbahce“ ekipai neprireikė net pilno kėlinio, jog galiausiai išsiveržtu į priekį, o lemiame ketvirtyje užtikrintai nužingsniavo pergalės link.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai rungtyniavo vos 7 taškus (2/6 dvit., 1/1 trit.) surinkęs Nickas Calathesas. Graikas taip pat pridėjo 8 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius, 9 rezultatyvius perdavimus ir rungtynes užbaigė su 20 naudingumo balų.

„Fenerbahce“: Scottie Wilbekinas 18, Tarikas Biberovičius 17, Jonathanas Motley 15.

ASVEL: Frankas Jacksonas 25, Joffrey Lauvergne’as ir Nando de Colo po 11.

Turkijos ekipa taip pat nugalėjo Milano „Olimpia“ ir Atėnų „Panathinaikos“, tačiau nusileido „Valencia Basket“ krepšininkams.

ASVEL dar nė karto nesugebėjo laimėti rungtynių. Vilerbano komanda neprilygo Belgrado „Crvena zvezda“, Belgrado „Partizan“ ir Stambulo „Anadolu Efes“ komandoms.

Praėjusiame sezone abi komandos iškovojo pergales namų rungtynėse.