„Suns“ paraiška – be B. Bealo San Fransiske nugalėjo „Warriors“

„Phoenix Suns“ (1/0) krepšininkai naująjį NBA sezoną atidarė išvykoje 108:104 (28:28, 33:18, 19:40, 28:18) įveikdami „Golden State Warriors“ (0/1) ekipą.

Kevinas Durantas ir Chrisas Paulas.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

2023-10-25 08:07, atnaujinta 2023-10-25 08:08

Likus rungtyniauti 3 minutes po Chriso Paulo dvitaškio svečiai iš Finikso turėjo vos vieno taško persvarą – 100:99. Toks rezultatas laikėsi beveik 2 minutes.

Per šį laikotarpį šeimininkų komandoje Stepheno Curry ir Chriso Paulo tolimi metimai skriejo pro šalį, o Jonathanas Kuminga prametė abu baudų metimus. Tai tapo itin skaudžiu kirčiu „Kariams“, kadangi Joshas Okogie į tai atsakė tiksliu tolimu metimu.

Paskutinė rungtynių minutė prasidėjo tiksliomis S.Curry baudomis, tačiau jau kitoje atakoje Ericas Gordonas pataikydamas tritaškį „Suns“ komandai suteikė 5 taškų persvarą (106:101). S.Curry tolimu metimu grąžino intrigą, tačiau Jusufas Nurkičius pataikė dvitaškį, o C.Paulo ir Klay‘aus Thompsono tolimi metimai bandant gelbėtis skriejo pro šalį.

Nugalėtojų gretose nesustabdomas buvo Devinas Bookeris, kuris surinko 32 taškus (10/13 dvit., 3/8 trit., 3/3 baud.), 6 atkovotus kamuolius, 8 rezultatyvius perdavimus ir 6 klaidas.

Kevinas Durantas prie pergalės pridėjo 18 taškų (6/20 dvit., 1/2 trit., 3/5 baud.), 10 atkovotų kamuolių ir 3 rezultatyvius perdavimus.

Tarpsezonio metu prie „Suns“ prisijungęs Bradley Bealas nerungtyniavo.

„Warriors“ ekipoje išsiskyrė Stephenas Curry. 35-erių snaiperis pelnė 27 taškus (4/6 dvit., 4/14 trit., 7/7 baud.) ir atkovojo 6 kamuolius.

San Fransisko komandoje debiutavęs Chrisas Paulas rungtynes užbaigė su 14 taškų (4/9 dvit., 0/6 trit., 6/7 baud.), 6 atkovotais ir 2 perimtais kamuoliais bei 9 rezultatyviais perdavimais.

„Warriors“: Stephenas Curry 27, Klay’us Thompsonas 15, Chrisas Paulas 14.

„Suns“: Devinas Bookeris 32, Kevinas Durantas 18, Joshas Okogie 17.